website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

45 minutes ago, ChandlerMne said:

Toga sam se i plasio. U poslednje vrijeme mislim da nije postizala neke rezultate. :(

Ima li Urosa? Mislim da si ga ti spominjao ne tako davno.

Nadam se da ce stafeta uspjeti da se plasira.

Uros Nikolic je prijavljen za stafetu a Zivanovicu je sigurno glavni cilj bio juniorsko EP ove god, izjavio je da mu je glavni cilj sl god norma za OI mada ne znam koliko je to moguce

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Stevic je bio blizu da preskoci 2.25, videcemo sta moze na drzavnom! Bosko je odlican ne znam kakve su mu sanse da se nadje na SP

Јесте, има висину, листовима је оборио на 2,25м

Link to comment
Share on other sites

Nesto je trulo u drzavi Danskoj...

Ovoliki broj otkaza u kosarci samo pokazuje stanje nase kosarke. Koliko zapravo njih ne zanima reprezentacija. 

Sramno. Samo su cekali da Nikola otkaze pa onda svi redom. 

Sramota treba da ih bude. Prvo Nikolu pa onda sve do jednog. 

Ovo ce, sve su prilike, biti onaj tim iz kvalifikacija plus Bogdan. Bogdanu zaista svaka cast, prava momcina.

Ove druge balerine... Mozda ce ih nekad u zivotu biti sramota, ako znaju za taj osjecaj.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Nesto je trulo u drzavi Danskoj...

Ovoliki broj otkaza u kosarci samo pokazuje stanje nase kosarke. Koliko zapravo njih ne zanima reprezentacija. 

Sramno. Samo su cekali da Nikola otkaze pa onda svi redom. 

Sramota treba da ih bude. Prvo Nikolu pa onda sve do jednog. 

Ovo ce, sve su prilike, biti onaj tim iz kvalifikacija plus Bogdan. Bogdanu zaista svaka cast, prava momcina.

Ove druge balerine... Mozda ce ih nekad u zivotu biti sramota, ako znaju za taj osjecaj.

 

Ма јебеш репрезентацију, ту је рафтинг Таром и Кочићев збор :lol:

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Майкл said:

Ма јебеш репрезентацију, ту је рафтинг Таром и Кочићев збор :lol:

:lol:

Ergela mora da se prati cijelo ljeto, onaj njegov klub takodje. Nek se Bogdan bavi sa repkom, Nik je ipak USA boy. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Bravo za Milicu, super rezultat. 

 

Što se Jokića tiče, on je jednostavno takav lik, nema nacionalnu pripadnost, nema ljubav prema košarci. On je igra jer je dobar u tome i tako će da zaradi, verujem da će on završiti svoju karijeru tu oko 32. godine recimo. On je kompetitivan kad krene da igra jer eto ko ja kad sednem da igram tablić, hoću da pobedim pa eto, sve ostalo ga boli kurac. Verujem i da jebe ne zato što ga ispunjavam nego eto neko mu rekao da se to očekuje od njega. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...