website statistics
Jump to content

Zima i proleće 2023. godine


Майкл
 Share

Recommended Posts

Prilično smo bezveze odigrali protiv Mađarica a falila nam je i Krajišnik. Crvendakić je isto van forme nažalost. Opet smo jako loše odigrali završnicu kad nam je trebalo 4 razlike i napadi su nam a i odbrana bili Bože me sačuvaj. Slušao sam taj poslednji tajmaut i znam šta je trebalo da se odigra ali sam video da su šanse da to prođe bile jako male, otvoren šut za Čađo za 3 je trebalo da bude.. Pritom se ona celo prvenstvo raspada, nije mi jasno da lopta ne ide na Crvendakić ili Nogić u tim situacijama. 

 

Elem, biće jako teško protiv VB. Njih ako dobijemo i uđemo u 7 opet će biti da se kaže ok rezultat. Protiv Belgije nemamo nikakve šanse.

 

PS Mislim da su potcenile Mađarsku jako. Još jedna ogromna greška. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta se desava sa kajakasima.

I K4 M i K2 500 W su bili apsolutno nekonkurentni od pocetka. Djevojke 5., ali nisu ni zaprijetile. 

Posle dosadasnjih takmicenja, sa velikom vjerovatnocom mislim da cemo u Parizu imati manje takmicara nego u Tokiju. A tad je bio debakl. 

Uzasno lose sklapanje posada. 

Mislim da je vrijeme da kompletno rukovodstvo bude zamijenjeno jer mislim da od ovoga gore ne moze.

Link to comment
Share on other sites

Na spisku su: Branislav Mitrović (Lil), Vladimir Mišović (Crvena zvezda), Radoslav Filipović (bez kluba), Nemanja Ubović (Vuljagmeni), DJordje Lazić (Breša), Sava Randjelović (Vašaš), Nikola Jakšić (Novi Beograd), Radomir Drašović (Novi Beograd),Strahinja Rašović (Vašaš), Marko Radulović (Novi Beograd), Filip Janković (Radnički), DJordje Vučinić (Novi Beograd), Vuk Milojević (Crvena zvezda),Vasilije Martinović (Novi Beograd), Marko Dimitrijević (Partizan), Bogdan Gavrilović (Radnički), Marko Radović (Crvena zvezda).

 

Spisak vaterpolista. 

Dosta supljina.

Link to comment
Share on other sites

Nenad i ja nastavljamo da soliramo. Klub, rekao bih, ima sve manje smisla, ali dobro, to je samo moj stav.

 

Medalja za muski K4 i Milicu Novakovic u K2 200. Marko Dragosavljevic naravno 4.

Strijelci losi, do borbe za medalju stigao nije cak ni miks Zorana/Damir.

Donevic je pominjao 1-2 kvote...

Bas me zanima koje...

 

Link to comment
Share on other sites

Inace, K4 je bio iznenadjujuce dobar. Mislim da je konkurencija bila odlicna, skoro svi najbolji su bili tu, tako da je ovo odlicna uvertira za SP i kvotu.

Njih nadam se nece dirati, tj razdvajati, ili dodatno eksperimentisati.

Uz zestok rad mislim da i u Parizu, ako Bog da, mogu da budu konkurentni.

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, ChandlerMne said:

Nenad i ja nastavljamo da soliramo. Klub, rekao bih, ima sve manje smisla, ali dobro, to je samo moj stav.

 

Medalja za muski K4 i Milicu Novakovic u K2 200. Marko Dragosavljevic naravno 4.

Strijelci losi, do borbe za medalju stigao nije cak ni miks Zorana/Damir.

Donevic je pominjao 1-2 kvote...

Bas me zanima koje...

 

Ту сам ја да вас читам, али немам превише времена да пишем :d

Link to comment
Share on other sites

Иначе, не знам какав је ваш утисак, али су сајт и праћење резулатата по мом мишљењу испод било каквог стандарда за такмичење овог формата.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...