website statistics
Jump to content

Zima i proleće 2023. godine


Майкл
 Share

Recommended Posts

Када си у рвању топ 5 у Русији, Ирану, Грузији, Куби... ако ниси број 1 џаба ти је што си можда и топ 10 на свету, исто је као и да си последњи. Бокс нешто слабије пратим, али мислим да добар боксер увек има опцију да ради професионалне мечеве и тако решава егзистенцију. Због тога је вероватно теже довести доброг боксера.

 

Руси су још и добили по неки меч, "нашима" је данашња Мемићева победа прва.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, pedja789 said:

Када си у рвању топ 5 у Русији, Ирану, Грузији, Куби... ако ниси број 1 џаба ти је што си можда и топ 10 на свету, исто је као и да си последњи. Бокс нешто слабије пратим, али мислим да добар боксер увек има опцију да ради професионалне мечеве и тако решава егзистенцију. Због тога је вероватно теже довести доброг боксера.

 

Руси су још и добили по неки меч, "нашима" је данашња Мемићева победа прва.

Kirgistanci su dobri borci tako da Memiću kapa dolje. Uzbekistanac je svakako veliki favorit. 

Link to comment
Share on other sites

Мој утисак је да је Емомали био доста бољи од Бунчића. Једино што ми се ту није свидело је то што није више ризиковао пре него што је противник поентирао, после је већ било премало времена. Мада зашто је то тако знају он и његов тренер који су се спремали за овог лика и који су далеко упућенији у материју од мене. Маричин меч нисам ни одгледао како треба, IJF стрим је забадао, а Qazsport је био на другом татамију. Очекивао сам да добаци најмање до 1/8 финала, убеђен сам да је боља од ове Немице, а обзиром да је добила Ђакову у Тбилисију надао сам се да ће можда и до медаље.

 

Сутра Ања Обрадовић има историјску шансу да скине озбиљан скалп - Кларис Агбегнену. Наравно шанса је минимална, али вероватно никад неће бити већа. Агбегнену је од Токија имала порођај, и само 2 такмичења, на којима је имала пораза колико у скоро целом претходном олимпијском циклусу, па је упитно у каквој је форми.

 

Узбек рутинирао Мемића. Иначе, Шпадијер је причао у преносу како су Абасов и Аметовић оштећени од стране судија. Нисам пратио те мечеве, али није ми тешко да поверујем, обзиром да су такве ствари уобичајене у боксу.

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, pedja789 said:

Мој утисак је да је Емомали био доста бољи од Бунчића. Једино што ми се ту није свидело је то што није више ризиковао пре него што је противник поентирао, после је већ било премало времена. Мада зашто је то тако знају он и његов тренер који су се спремали за овог лика и који су далеко упућенији у материју од мене. Маричин меч нисам ни одгледао како треба, IJF стрим је забадао, а Qazsport је био на другом татамију. Очекивао сам да добаци најмање до 1/8 финала, убеђен сам да је боља од ове Немице, а обзиром да је добила Ђакову у Тбилисију надао сам се да ће можда и до медаље.

 

Сутра Ања Обрадовић има историјску шансу да скине озбиљан скалп - Кларис Агбегнену. Наравно шанса је минимална, али вероватно никад неће бити већа. Агбегнену је од Токија имала порођај, и само 2 такмичења, на којима је имала пораза колико у скоро целом претходном олимпијском циклусу, па је упитно у каквој је форми.

 

Узбек рутинирао Мемића. Иначе, Шпадијер је причао у преносу како су Абасов и Аметовић оштећени од стране судија. Нисам пратио те мечеве, али није ми тешко да поверујем, обзиром да су такве ствари уобичајене у боксу.

Dobra analiza.

Anja mi ne uliva neko povjerenje, bez obzira na slabiji period Klaris. Ona je daleko bolja od Anje, mada ocekujem takticki mec, vaza ari prije nego ipon. 

Zabickin zrijeb je korektan, nadam se da moze daleko da dogura. Ne znam zasto, ocekujem od nje puno.

Jesu li svi ispali? Znam da je pored Memica ostao samo jos jedan Rus, kad sam gledao prije par dana. 

Link to comment
Share on other sites

На крају без икакве шансе, Агбегнену је још увек звер, 25 узастопних победа на Светским првенствима, једна је дели од 6. светске титуле. На страну разлика у искуству и вештини, која свакако није мала, невероватна је разлика и у физичкој снази. Ања је данас у поређењу изгледала као јуниорка.

Милица Жабић ми је у последњих годину дана постала омиљена џудисткиња. Њене борбе су често Давид против Голијата, има нешто импресивно у томе када баци девојку која је дупло већа. Мало се прибојавам ове Рускиње, мада Руси за сад не блистају на овом СП. Чак и да не узме медаљу овде, мислим да су јој солидне шансе на ОИ. Обзиром да је тамо правило један по категорији из исте земље, мислим да ће бити слабије такмичење од овог.

 

15 hours ago, ChandlerMne said:

Jesu li svi ispali? Znam da je pored Memica ostao samo jos jedan Rus, kad sam gledao prije par dana. 

Јесу, завршили смо СП у боксу.

Link to comment
Share on other sites

Poceo je SK u streljastvu.

Damir 8. u finalu, Zorana za krug daleko od finala. Mislim da SSS ocekuje max 8 kvota, sto je realno i maksimalan domet. 

Ovo je spisak olimpijskih kandidata -

Дамир Микец, Зорана Аруновић, Миленко Себић, Теодора Вукојевић, Лазар Ковачевић, Андреа Арсовић, Милутин Стефановић и Сања Вукашиновић.

Ivana Andjusic van te grupe, ocekivano. 

U pistolju stanje,kao sto se vidi, ocajno. Dobro je sto pokusavaju sa Jovanom Todorovic. Danas je bila 70. Petrov beskoristan. 

 

Ocekivano mlacenje prazne slame Piperskog. "Sudije, vrhunski protivnici"...

https://www.zurnal.rs/scc/clanak/153701/miks/borilacki-sportovi/srbija-bez-medalje-piperski-sudije-naklonjene-domacim-takmicarima

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...