website statistics
Jump to content

CZ/SK General Chat


hckošice
 Share

Recommended Posts

  • 4 months later...
12 hours ago, stepansevs said:

Nevíte někdo proč se koná Evropský olympijský festival děti a mládeže a Olympiáda dětí a mládeže (ČR) ve stejném období?

Já to nějak nepobírám. Nebo tam je jiná věková kategorie?

 

Díky

 

To naozaj netuším, dosť čudne načasované naozaj, ale iste tí najlepší v tejto vekovej kategorii sú zrejme na EYOFe

Link to comment
Share on other sites

Inak ak spomíname EYOF,  SVK má konečne aspoň tú jednú medailičku :p dievčenský hokej, a je dosť možné že sa vo finále v piatok stretneme s Českom.

 

Ak tomu tak bude, tak zápas bude mať jednú zvláštnu pikantnosť, naša trenerka Nikola Lucák-Čupková povedie tím vo finále proti vlstnému manželovi, tréner CZE je totiž jej manžel Ján Lucák :d

Edited by hckošice
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, hckošice said:

To naozaj netuším, dosť čudne načasované naozaj, ale iste tí najlepší v tejto vekovej kategorii sú zrejme na EYOF

No je to opravdu blbe načasování. Kdybych se neobejvil zde má totallympics tak ani nevím že EYOF je. Zatímco olympiáda dětí a mládeže je dost medializována (vysílání na ČT, na olympic.cz je tam skoro jen o ní,...).

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stepansevs said:

No je to opravdu blbe načasování. Kdybych se neobejvil zde má totallympics tak ani nevím že EYOF je. Zatímco olympiáda dětí a mládeže je dost medializována (vysílání na ČT, na olympic.cz je tam skoro jen o ní,...).

 

Ano, ano, to som si všimol aj ja, ČT Sport mám prakticky stále zapnuté, to naše RTVS šport je o ničom, sledujem ho podstatne menej ako české stanice.

 

U nás zase ten EYOF je celkom viac medializovaný, hlavne pre ten dievčenský hokej, ale tak zas na druhej strane my nemáme žiadnu olympiádu deti a mládeže... neviem kto by tam aj nastúpil ak by nejakú chceli zorganizovať, mne to príde akoby všetky deti čo u nás športujú boli práve teraz na tom EYOFe :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
 Share

×
×
  • Create New...