website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

3 hours ago, BruT06 said:

Plavo su neslužbene i moguće realokacije u streljaštvu, dok su žutim označeni oni koji će gotovo sigurno ostati ispod crte. Gorša je gotovo sigurno unutra jer USA ima dvostrukog startera, a čak i da nema, postoje još 2 kombinacije, od kojih je najrealnija da Česi u trostavu i pušci prijave Privratskog, koji je objektivno jedan od najboljih 3 na svijetu u obje discipline pa bi ga bilo glupo ne nominirati.

image.png

Koliko ja znam kvote u streljastvu su gotove, nema vise realokacija 

Link to comment
Share on other sites

Just now, prso1000 said:

Koliko ja znam kvote u streljastvu su gotove, nema vise realokacija 

Itekako ima. Realokacije službeno traju barem do 28.6.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, prso1000 said:

Ovo nije tocno, 

Mjesta u BMX-u idu po principu: 1. dva kvalifikacijska natjecanja SK (Kina i Mađarska, 6 mjesta, 2/NOC). 2. Kontinentalne realokacije preko SP-a 22. i 23. i 3. SP 23. realokacije.

Link to comment
Share on other sites

Just now, prso1000 said:

Vidjet ćemo ali ISSF je objavio listu nažalost bez Gorse, nadam se da si u pravu 

ISSF je samo objavio universality places i realokacije za neiskorištena ta mjesta, ali uz to sad se čeka nominacija nekih većih reprezentacija i npr. u ženskom trostavu je već realocirano putem renkinga 4-5 kvota. U muškom 3. Gorša je u trostavu trenutno 3. ispod crte, ali izvjesnije je da može proći preko zračne puške.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, BruT06 said:

Mjesta u BMX-u idu po principu: 1. dva kvalifikacijska natjecanja SK (Kina i Mađarska, 6 mjesta, 2/NOC). 2. Kontinentalne realokacije preko SP-a 22. i 23. i 3. SP 23. realokacije.

Znam to 

 

ali recimo da Japan, Venezuela i Brazil izbace GBR, Rantesa i USA iz Top 6, kako bi išla raspodijela kvota? 
 

jer koliko sam ja skužio na SP 22 i 23 kvota ide NOC, tako da vozač koji osvoji kvotu u 2024 može uzet dodatnu kvotu za svoj NOC na SP. Totalno bezveze ali izgleda tako. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prso1000 said:

Znam to 

 

ali recimo da Japan, Venezuela i Brazil izbace GBR, Rantesa i USA iz Top 6, kako bi išla raspodijela kvota? 
 

jer koliko sam ja skužio na SP 22 i 23 kvota ide NOC, tako da vozač koji osvoji kvotu u 2024 može uzet dodatnu kvotu za svoj NOC na SP. Totalno bezveze ali izgleda tako. 

Neka druga nacija bi trebala upast u top 6 umjesto Japana na OQS , tada bi Rantes bio vani. Npr ARG ili LAT. Komplicirano 🙄

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, prso1000 said:

Vidjet ćemo ali ISSF je objavio listu nažalost bez Gorse, nadam se da si u pravu 

Meni se to isto čini, a i nema mi smisla da se netko odrekne jednog strjeljaša bez obzira što je on možda nominalno slabiji od drugog koji u istoj disciplini nije izborio kvotu ali je u drugoj pa bi onda nastupao u dvije, ali vidjet cemo nadam se da grijesim

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Duki1994 said:

Meni se to isto čini, a i nema mi smisla da se netko odrekne jednog strjeljaša bez obzira što je on možda nominalno slabiji od drugog koji u istoj disciplini nije izborio kvotu ali je u drugoj pa bi onda nastupao u dvije, ali vidjet cemo nadam se da grijesim

Uz to mogu tražit zamjenu u disciplinama. Naravno to se nije dogodilo kod Kineza jer su svugdje osvojili kvote. Ali npr Česi bi mogli tražit zamjenu kvote puška vs pištolj ili slično. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...