website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

7 minutes ago, ChandlerMne said:

Ako smo kalkulisali onda zaista nije fer. Tako ce neko i nama da uradi. Ne radi nesto sto ne bi pozelio da tebi rade. 

Ako nismo kalkulisali onda da se zamislis...

Pa naravno da hoce, to je sve sport!! Francuzi su trebali da se nadju u top 6 pre Poljske i Italije i jedni i drugi igraju ocajno ali lake grupe u pocetnoj fazi su ih dovele do top6!! 

Sad je bitno da ostvarimo bar jednu pobedu pa ko god to bio!!

 

Link to comment
Share on other sites

Naravno da jesu kalkulisali i to se po igracima i Nikoli moglo i videti :( Poljska je jedan skroz prosecan tim mnogo slabiji od Francuske i zato su i hteli da ih eliminisu. Ali bar su mogli malo da se potrude. Mi smo danas igrali bez prijema i u nekim momentima je bila smesno kako samo padaju asevi a nasi primaci su samo bledo posmatrali to.

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Mi smo u kosarci sto puta mogli da namestimo rezultat. Secam se ep 2013 kada su Spanci namerno izgubili od Italije da bi igrali sa nama i unistili su nas ali meni uopste nije bilo krivo tada zato sto smo mi igrali fer i nismo namerno izgubili mec od Francuske iako smo mogli. A onda na SP se sve to nama vratilo. Mi medalju, a Spanija nije ni do sf dosla :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...