website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

33 minutes ago, ChandlerMne said:

Ovo za kukanje mi zaista ne lici na tebe. Ne kukam vec se ponasam kao svaki navijac. Kad mi bude svejedno ko ce ici, da li ce ici, sta ce uraditi, necu ni pratiti sportske forume a kamoli pisati o bilo cemu.

 

 

izvini

 

mnogo ocekujes,realnost je da je potpuno svejedno koga ce poslati kad nismo nijedan relevantan rezultat u muskom tekvondou napravili u ovom olimpijskon ciklusu....i naturalizovanje stranaca samo pokazuje koliko je stanje ocajno

 

kad se pojavi neki pravi talenat bice bolje :d

Link to comment
Share on other sites

Zar za Mahdija nije bila priča da ne sme da se takmiči na takmičenjima do 2020., da je to bio uslov Iranaca. Medjutim, kako su pomerene Igre onda je kao 2021. ok ali možda je to razlog, možda postoji neki dogovor sa Irancima pa ga ispoštovali. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, nenad said:

Zar za Mahdija nije bila priča da ne sme da se takmiči na takmičenjima do 2020., da je to bio uslov Iranaca. Medjutim, kako su pomerene Igre onda je kao 2021. ok ali možda je to razlog, možda postoji neki dogovor sa Irancima pa ga ispoštovali. 

Teoretski je moguce ali bi se to onda odnosilo samo na OI. A to jeste cudno. 

Mehdi je i inace iskusan, u Parizu bi imao 33, to je za tekvondo puno. 

Ovo je svakako velika nepravda. 

Link to comment
Share on other sites

Meni iskreno nije zao za Viktora neka mu to bude motiv za Pariz! 

Marija Vucenovic novi PB 62. 25 i to ce joj dosta pomoci da napreduje na rang listi i osigura Tokio, Adriana 60.22 i prvo mesto kod mladjih seniorki, da se takmicila sa seniorkama bila bi 6. Odmah iza Marije, svaka cast za nju! Nadam se da ce ucestvovati na EP ove godine

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DaniSRB said:

Koliko atleticara ima sansu preko renkinga?

Dragana Tomasevis, Elzan i mislim Marija su sigurni! Gardasecic, Anic, Asmir su tu oko norme ali koliko se secam rusi mogu da posalju samo 10 atleticara 5 u muskoj i 5 u zenskoj konkurenciji pa i to malo menja stvar ali svakako Milica i Anic ako ne zabeleze neki dobar skok nemaju cemu da se nadaju, iskreno Milica bas stagnira ne znam zasto ne promeni trenera ili nesto

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...