website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, dareza said:

Oni da znaju odmah posle OI da pocnu da prave posade za Tokio. Prosto je neshvatljivo da Mackovic i Pivac nisu dobili nikakvu sansu.

Trebali su da to urade i posle Londona ali imamo situaciju da se za Rio posade prave par nedelja pred regatu. Ne može to tako. Ne mogu Ivu da sele čas od dvojca ka skifu i obratno. Da Šljukića probaju u skifu pa u DS pa u dvojcu pa u četvercu. Mi nismo Njemačka da imamo 60 sjajnih veslača pa da se proba tako. Moraju da vide odmah posle Ria ko ide gdje i da te posade spremaju 4 godine za Tokio. Jedino tako možemo da imamo malo brojniji tim.

Link to comment
Share on other sites

Just now, ChandlerMne said:

Trebali su da to urade i posle Londona ali imamo situaciju da se za Rio posade prave par nedelja pred regatu. Ne može to tako. Ne mogu Ivu da sele čas od dvojca ka skifu i obratno. Da Šljukića probaju u skifu pa u DS pa u dvojcu pa u četvercu. Mi nismo Njemačka da imamo 60 sjajnih veslača pa da se proba tako. Moraju da vide odmah posle Ria ko ide gdje i da te posade spremaju 4 godine za Tokio. Jedino tako možemo da imamo malo brojniji tim.

moraju da dovedu ozbiljnu struku :d

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DaniSRB said:

pa dobro poslali su je da proba...da nisu mi bi ih opet krivili zasto nisu....Ivi nema sta da se zameri....bila je nasa prva veslacica na OI i otvorila je vrata drugima....ona je svoju sansu propustila 2012. Sad za nju jednu nisu potrosili nzm koliko para sto su je poslali

Proba se na svjetskim kupovima, ne na poslednjoj regati. Mi svi znamo da su joj šanse nikakve ali makar daj sve od sebe, idi spremna. A ne kao sad. Ona sama kaže da ne zna šta može. Na šta ti to liči? Pa i Somalija da sve od sebe da joj takmičari idu spremni. Ne kažem ja da je njena krivica u svemu ali nije početnica da ide gdje joj kažu. Zna se gdje najbolje može.

Za sve ostalo se slažem.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, ChandlerMne said:

Proba se na svjetskim kupovima, ne na poslednjoj regati. Mi svi znamo da su joj šanse nikakve ali makar daj sve od sebe, idi spremna. A ne kao sad. Ona sama kaže da ne zna šta može. Na šta ti to liči? Pa i Somalija da sve od sebe da joj takmičari idu spremni. Ne kažem ja da je njena krivica u svemu ali nije početnica da ide gdje joj kažu. Zna se gdje najbolje može.

Za sve ostalo se slažem.

Na SK se ne osvajaju kvote :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...