website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

4 minutes ago, DaniSRB said:

:O

 

gde igra ona? ja nju ni ne znam

 

Doskorašnja košarkašica Italijanske ekipe Pallacanestro Femminile Broni, Nikolina Milić, u narednoj sezoni nosiće dres španske ekipe Gernika, koja je ove sezone nastupala u Evrokupu.

U domaćoj, Španskoj ligi, ekipa Gernika je u četvrtfinalu bila emilinisana od ekipe Valensije rezultatom 2-0 u seriji.

Milićeva ima sjajnu sezonu iza sebe. Za 24 minuta u proseku na parketu, postizala je 18.9 poena, imala 8.3 skokova i 1.7 asistencija.

 

 

A inace uopste nije mnogo visoka ali je bas pokretna. Msm da nije ni 1.90.

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

Doskorašnja košarkašica Italijanske ekipe Pallacanestro Femminile Broni, Nikolina Milić, u narednoj sezoni nosiće dres španske ekipe Gernika, koja je ove sezone nastupala u Evrokupu.

U domaćoj, Španskoj ligi, ekipa Gernika je u četvrtfinalu bila emilinisana od ekipe Valensije rezultatom 2-0 u seriji.

Milićeva ima sjajnu sezonu iza sebe. Za 24 minuta u proseku na parketu, postizala je 18.9 poena, imala 8.3 skokova i 1.7 asistencija.

 

 

A inace uopste nije mnogo visoka ali je bas pokretna. Msm da nije ni 1.90.

 

ekstra :D

 

inace videla sam Jelenu Mitrovic uzivo, ona je bas visoka :d (bar meni, haha :d)

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dareza said:

Neverovatno koliko je Srbija sa Sonjom jaci tim. Bukvalno su unistile Tursku. A Turska juce razbila Francusku. Ali Crvendakic :bowdown: Mislim da ce ona obeleziti ovo EP.

Ovo je vec mnogo bolje jer Turska nam ne lezi nesto pretjerano. 

Ako se uzme da nam nisu igrale 2 iz prve petorke ovo je stavise odlicno.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, dareza said:

Neverovatno koliko je Srbija sa Sonjom jaci tim. Bukvalno su unistile Tursku. A Turska juce razbila Francusku. Ali Crvendakic :bowdown: Mislim da ce ona obeleziti ovo EP.

 

Šta ima tu neverovatno, Sonja je jedna od najtalentovanijih košarkašica sveta :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...