website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, dareza said:

Pa jeste, ali sada se vratila u +73 nije islo. Milica bi kidala u -67 ali kapiram da je tesko da skine 6kg.

 

Očekivao sam da će se Milica prebaciti u -67 nakon silnih povreda, ali očigledno to nije opcija, šteta.

Link to comment
Share on other sites

1. Atletika - neka ovo EP i sledece SP budu orjentir. 10 ak kvota. Tj izmedju 10-15. 

2. Plivanje - vidim da se dosta radi,sanse su i u stafetama. A normu bi trebalo ocekivati od mozda 4-5 plivaca. 

3. Tenis - da vidimo. Novak, Laslo,Filip ako bude zdrav,Dusan,Miomir,Olga i Krunicka. To je to sto mogu da zamislim. Problem.su dublovi i djevojke. Ali realno da imamo 6 kvota.

4. Stoni tenis - bas tesko za reci. Surjan,Lupulesku,Andrea,Maksuti,ali je pitanje sta mogu u seniorima. Momci bas zaostaju. Realno bez kvota,optimisticno 1-2.

5. Badminton - realno 0. Pavlovic,Milic,Simic,Petrovic,svi su lagano nestali.

6. Skokovi u vodu - realno 0. Niko nije ni blizu da udje u top 12 na EP. 

7. Sinhro plivanje - tesko je reci. Saljemo cure na takmicenja ali slabo je to. Realno 0. Mozda neka minorna sansa za duet ali bas minorna.

8. Stelicarstvo - Popovic i Grozdanovic su nestali a ovi sada su daleko. Realno 0 kvota.

9. Steljastvo - realno oko 7-8 kvota. Sa izbacivanjem disciplina jos je manja sansa da posaljemo nekoga preko. Andrea,Milica,Bobana,Damir,Sebic,Milutin, za ostale ne znam bas

10. Konjicki sport - svakako 0.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ChandlerMne said:

1. Atletika - neka ovo EP i sledece SP budu orjentir. 10 ak kvota. Tj izmedju 10-15. 

2. Plivanje - vidim da se dosta radi,sanse su i u stafetama. A normu bi trebalo ocekivati od mozda 4-5 plivaca. 

3. Tenis - da vidimo. Novak, Laslo,Filip ako bude zdrav,Dusan,Miomir,Olga i Krunicka. To je to sto mogu da zamislim. Problem.su dublovi i djevojke. Ali realno da imamo 6 kvota.

4. Stoni tenis - bas tesko za reci. Surjan,Lupulesku,Andrea,Maksuti,ali je pitanje sta mogu u seniorima. Momci bas zaostaju. Realno bez kvota,optimisticno 1-2.

5. Badminton - realno 0. Pavlovic,Milic,Simic,Petrovic,svi su lagano nestali.

6. Skokovi u vodu - realno 0. Niko nije ni blizu da udje u top 12 na EP. 

7. Sinhro plivanje - tesko je reci. Saljemo cure na takmicenja ali slabo je to. Realno 0. Mozda neka minorna sansa za duet ali bas minorna.

8. Stelicarstvo - Popovic i Grozdanovic su nestali a ovi sada su daleko. Realno 0 kvota.

9. Steljastvo - realno oko 7-8 kvota. Sa izbacivanjem disciplina jos je manja sansa da posaljemo nekoga preko. Andrea,Milica,Bobana,Damir,Sebic,Milutin, za ostale ne znam bas

10. Konjicki sport - svakako 0.

 

Zoranu si zaboravio. A i Grgic je 100% siguran.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, ChandlerMne said:

9. Steljastvo - realno oko 7-8 kvota. Sa izbacivanjem disciplina jos je manja sansa da posaljemo nekoga preko. Andrea,Milica,Bobana,Damir,Sebic,Milutin, za ostale ne znam bas

 

Veće šanse za medalju imamo u miksu, nego što bismo imali kod muškaraca u MK pištolju ili MK pušci ležećim stavom :d Ne bunim se.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

1. Kanu - ovo bi moglo da donese dosta kvota. Nadam se svim kvotama u muskom i zenskom kajaku plus zenski kanu. Steta za slalom.koji stagnira.

2. Biciklizam - uh...muski bas tesko,mozda jedna,a kod zena Eric i mozda Jovana ako bude na nivou Rija.

3. Veslanje - raduje me da vidim da su na SP poslali nekoliko posada i to bez lakica. Dvojac je realan,mozda jos dubl skul. Sve preko 2 kvote ce biti sjajno.

3. Triatlon - Ognjen se kao vraca al slabo je to. Realno 0.

4. Dizanje tegova - realno 1 kvota. Tamas.

5. Golf 0

6. Jedrenje - 0.

7. Gimnastika - 0. Teoretski mozda ritmicka.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

1. Kanu - ovo bi moglo da donese dosta kvota. Nadam se svim kvotama u muskom i zenskom kajaku plus zenski kanu. Steta za slalom.koji stagnira.

2. Biciklizam - uh...muski bas tesko,mozda jedna,a kod zena Eric i mozda Jovana ako bude na nivou Rija.

3. Veslanje - raduje me da vidim da su na SP poslali nekoliko posada i to bez lakica. Dvojac je realan,mozda jos dubl skul. Sve preko 2 kvote ce biti sjajno.

3. Triatlon - Ognjen se kao vraca al slabo je to. Realno 0.

4. Dizanje tegova - realno 1 kvota. Tamas.

5. Golf 0

6. Jedrenje - 0.

7. Gimnastika - 0. Teoretski mozda ritmicka.

 

како теоретски ритмичка?  ту је већа 0 него спортска :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...