website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

"Nije bilo kontakata, a sada je i kasno. Morao bih da pauziram tri godine, samo godinu dana ako pristaju, ali ne bi pristali. Tri godine bez takmičenja, to ne bih izdržao“, iskren je Trajković.

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Майкл said:

 

Mi smo zemlja atletike, zaboravljaš? :lol:

Daj, preterujete!! Niko nikada nije spomenuo da smo zemlja atletike, Kolasinac razocarao pa, ne mora odmah da se pljuje po njemu a to vidim i po komentarima na ostalim sajtovima!! Tako su svi pljuvali po sportistima kada su bile OI a na kraju su svi pricali mi smo zemlja sporta a svi su ocekivali 3-4 medalje!! Sport je takav da postoje usponi i padovi, narocito u atletici i plivanju!! Sta ce se desiti ako vaterpolisti na nekom sl takmicenju ne osvoje medalju, svi cemo pljuvati po Savicu??? 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Daj, preterujete!! Niko nikada nije spomenuo da smo zemlja atletike, Kolasinac razocarao pa, ne mora odmah da se pljuje po njemu a to vidim i po komentarima na ostalim sajtovima!! Tako su svi pljuvali po sportistima kada su bile OI a na kraju su svi pricali mi smo zemlja sporta a svi su ocekivali 3-4 medalje!! Sport je takav da postoje usponi i padovi, narocito u atletici i plivanju!! Sta ce se desiti ako vaterpolisti na nekom sl takmicenju ne osvoje medalju, svi cemo pljuvati po Savicu??? 

 

Ne pljujemo mi nikoga :d Štaviše, kritikujemo ljudi koji su očekivali nerealno. :d 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Daj, preterujete!! Niko nikada nije spomenuo da smo zemlja atletike, Kolasinac razocarao pa, ne mora odmah da se pljuje po njemu a to vidim i po komentarima na ostalim sajtovima!! Tako su svi pljuvali po sportistima kada su bile OI a na kraju su svi pricali mi smo zemlja sporta a svi su ocekivali 3-4 medalje!! Sport je takav da postoje usponi i padovi, narocito u atletici i plivanju!! Sta ce se desiti ako vaterpolisti na nekom sl takmicenju ne osvoje medalju, svi cemo pljuvati po Savicu??? 

nije dovoljno samo organizovati prvenstvo, vec i pripremiti takmicare

 

Ivana moze medalju bilo gde da osvoji

Link to comment
Share on other sites

Ja i dalje mislim da samo Asmir podbacio. Od Amele je bilo tesko ocekivati i finale sa njenim pb od 4:12. Anicu finale ok. Ostaje jos Dudas ali ce biti mnogo tesko da se dokopa bronze. Naravno Ivana ce uzeti zlato :d

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...