website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

11 minutes ago, dareza said:

 

veruj mi da ce mnogo para trebati za to. kipar ima da trazi ogromno obestecenje.

Ma iskesirace ovi, ona tri prsta nogovestavaju sta je i njegova zelja:whistle: Pored Ristica da bude i Trajkovic u timu:hyper: Inace bravo za Amelu i Anica, fenomenalni su bili danas!! Raovic i Strahinja zbog povreda nisu mogli bolje a Tamara ce valjda biti bolja u PF mada ne ocekujem finale!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Ova njena izjava mi je malo izvucena iz konteksta, dovojka je znala da moze vise zato joj nije svejedno!! 

 

Mogla je malo da upakuje lepse, ali gotovo sad :d Imala je dve trke da pokaze i u obe napravila lose taktkice poteze. Dvorana je specificna za 400m posto se spajaju staze posle 200.

 

Da je bilo propusta danas jeste, ali dobro mi smo pocetnici takoreci u ovome.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

Posle prvog dana ocekivani rezultati. Finala za Anica i Amelu.  Ostali podbacili, ali dobro.

Podbacila je mozda samo Emini ali njoj je i oprosteno i mozda Tamara, ostali ocekivano!! Raovic i Strahinja su zbog povreda bili losi danas a od Nave i Dusana nisam ni ocekivao bolji rezultat:)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Meni je bilo smesno kad je Rale gostovao u bgd hronici i kaze max je 3 medalje. A voditeljka kaze samooooo? i to onako iznenadjeno sto je on rekao 3 :lol:

и 2 ће бити изненађење :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...