website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

13 minutes ago, DaniSRB said:

Rajcic je osvojila srebro na razboju....ocena 12.733 

Ја сам мислио да нећу доживети да неки наш гимнастичар направи неки, иоле пристојан, резултат. Напокон

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikolaB said:

Ја сам мислио да нећу доживети да неки наш гимнастичар направи неки, иоле пристојан, резултат. Напокон

ali ovo je slaba ocena :d

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DaniSRB said:

Rajcic je osvojila srebro na razboju....ocena 12.733 

Znam da sam negde procitao da su uzeli nekog Rusa za trenera ja mislim i da im je glavni cilj da se timski kval. za Tokio a ako ne bude mogao tim onda bar neko pojedinacno!!:d Mislim da su preambiciozni za tim, mislim da je realnije da se neko individualno kvalifikuje!

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Znam da sam negde procitao da su uzeli nekog Rusa za trenera ja mislim i da im je glavni cilj da se timski kval. za Tokio a ako ne bude mogao tim onda bar neko pojedinacno!!:d Mislim da su preambiciozni za tim, mislim da je realnije da se neko individualno kvalifikuje!

Kakav crni tim. Pa potrebno je da ima bar dve devojke koje imaju rezultate preko 53.5, a realno samo Andjela moze da ima toliko za nekoliko godina.

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Kakav crni tim. Pa potrebno je da ima bar dve devojke koje imaju rezultate preko 53.5, a realno samo Andjela moze da ima toliko za nekoliko godina.

Mislim na muskarce ali kazem da su preambiciozni, mislim da je realnije da se neko individualno kval. Andjela, Petar..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Mislim na muskarce ali kazem da su preambiciozni, mislim da je realnije da se neko individualno kval. Andjela, Petar..

pa tek za to nemaju sansu :d Muski tim je slabiji ja bar mislim. Samo da se sa Veficem ne desi isto kao sa Gavrlom Ilicem. Bio u finalu 2012 kao i Vefic sada, i onda nista posle.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...