website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

10 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Sa nikakvom konkurencijom:p Sada sam video da je Nadezda prijavljena za Grend Slem u Parizu:whistle::clap: Nadam se da ce i sestre Obradovic i ostali polako da krenu sa seniorskim turnirima i naravno da se Majdov prebaci u drugu kategoriju:fingers:

eh sad nikakva. medalja je medalja. a vratio se posle teske povrede sto je jos jedan plus.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, DaniSRB said:

2018 ce biti najvaznije da polako krecu

Mislim da bi trebali i 2017 polako da krenu, postepeno da ulaze na seniorske turnire;)

http://sport.blic.rs/ostali-sportovi/olimpijski-komitet-srbije-sve-je-jasno-maljkovic-je-novi-predsednik/c3g298r

Napisite konkretno "kako nam je Vucic najavio" a ne kako je blic najavio:facepalm: Sramota za sportsko novinarstvo i za sam sport:sick:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislim da bi trebali i 2017 polako da krenu, postepeno da ulaze na seniorske turnire;)

http://sport.blic.rs/ostali-sportovi/olimpijski-komitet-srbije-sve-je-jasno-maljkovic-je-novi-predsednik/c3g298r

Napisite konkretno "kako nam je Vucic najavio" a ne kako je blic najavio:facepalm: Sramota za sportsko novinarstvo i za sam sport:sick:

fuj 

 

kad su ga pitali da vodi reprezentaciju nije hteo, kao nece da trenira reprezentacije i onda je otisao kod Slovenaca za pare

 

sreca pa nije niko iz fudbala................ali jasno je da sve sto se desava u poslednje vreme je na politickoj osnovi

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

fuj 

 

kad su ga pitali da vodi reprezentaciju nije hteo, kao nece da trenira reprezentacije i onda je otisao kod Slovenaca za pare

 

sreca pa nije niko iz fudbala................ali jasno je da sve sto se desava u poslednje vreme je na politickoj osnovi

Nekako mi je zao Todorova:(

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dareza said:

Samo neka oni ulazu u sportiste i neka pomognu svim savezima koliko mogu. I nadam se da ce kriterijumi za OI za neke sportove biti jos vise rigorozniji :d Mora se napraviti sto jaci tim :)

ma nek se mi pretvorim u Rumuniju za vreme komunizma, sta fali :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

ma nek se mi pretvorim u Rumuniju za vreme komunizma, sta fali :lol:

nas realno ne bi ni trebalo da zanima ko je predsednik. ne takmici se on na OI :d Mislim uslov je da dobro radi taj posao. 

 

Svakako ne ocekujem nikakva poboljsanja na Zimskim OI. Tu nam nema pomoci :lol:

Link to comment
Share on other sites

A sto se Todorova tice, njemu za sada odlicno ide sa judo savezom. Svake godine se pojavi neki novi talentovani sportista. U klubovima se odlicno radi. Mislim da je koncept kakav judo savez ima odlican. Mislim na ligu gde se tokom cele godine klubovi takmice medjusobno. Skoro da nemaju nikakve pauze.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

nas realno ne bi ni trebalo da zanima ko je predsednik. ne takmici se on na OI :d Mislim uslov je da dobro radi taj posao. 

 

Svakako ne ocekujem nikakva poboljsanja na Zimskim OI. Tu nam nema pomoci :lol:

kad se politika umesa u sport nikad nije dobro

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...