website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, dareza said:

Ep u plivanju za nas najvaznije od svih. Tu ce nam biti jedina sansa za stafetu,naravno ako Arkadiju dozvole..A mnogo se oduzilo... Sve vise i vise mislim da nece ni dobiti na kraju dozvolu :(

ne valja ovo nista :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Ep u plivanju za nas najvaznije od svih. Tu ce nam biti jedina sansa za stafetu,naravno ako Arkadiju dozvole..A mnogo se oduzilo... Sve vise i vise mislim da nece ni dobiti na kraju dozvolu :(

 

Ma dobice ja mislim, jel on sada moze da se takmici za nas na EP? Da li postoji neka mala sansa da uzmemo kvotu u dizanju tegova na EP??:mumble:

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

 

Ma dobice ja mislim, jel on sada moze da se takmici za nas na EP? Da li postoji neka mala sansa da uzmemo kvotu u dizanju tegova na EP??:mumble:

On kaze da nije siguran da ce dobiti,i da kad pitaju da li ce dobiti oni kazu da se odluka jos razmatra,tako da imam razloga za sumnju... Ne,samo Tamas ide na ep

Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

On kaze da nije siguran da ce dobiti,i da kad pitaju da li ce dobiti oni kazu da se odluka jos razmatra,tako da imam razloga za sumnju... Ne,samo Tamas ide na ep

 

Bilo bi steta da se posle godinu i po dana cimanja ne nadje u timu:( Trenutno nisam siguran ni da Lendjer moze do norme, on i Vuk su bas podbacili na drzavnom prv. mislim na vremena, jedino Andrej Barna nije bio los!!! Mislim da su pored Tomasa mogli da posalju jos nekoga pa da probaju da izbore kvotu ali nema veze bice bolje ja mislim za Tokio:fingers:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

 

Ne bi mogao da napravi dobar tim bez ulozenih para..;) Hm Lazic je napredovao, mozda je samo dobio vecu minutazu na parketu, Dangubic i Guduric su mnogo bolji od njega na toj poziciji!!! Zvezdi sada mozda fali jos jedan dobar centar pored Cirbesa, Stimac ne moze da se nosi sa nekim boljim centrima:dunno:

Uporedi igre Lazića prije 2,3 godine i sada, a Danguba i Marko su bolji u napadu, ali u odbrani je Lazić doktor za njih. Naravno da ne bi mogao napraviti tim bez uloženih para, ali opet valja i taj tim namjestiti da funkcioniše kako treba. Slažem se da nam treba još jedna centar, Vlade ne može da se nosi sa jačim centrima..

@nenad Kinzi jeste dobar, ali u turskoj ligi je slabo igrao, dok je ovde skroz druga priča, a Radonjić ga je uklopio i dao mu prostor. Ja sam zadovoljan kako Micić igra, posebno zadnjih nekoliko utakmica, što je u odnosu na Bajern ogroman napredak..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

 

Bilo bi steta da se posle godinu i po dana cimanja ne nadje u timu:( Trenutno nisam siguran ni da Lendjer moze do norme, on i Vuk su bas podbacili na drzavnom prv. mislim na vremena, jedino Andrej Barna nije bio los!!! Mislim da su pored Tomasa mogli da posalju jos nekoga pa da probaju da izbore kvotu ali nema veze bice bolje ja mislim za Tokio:fingers:

Za Lendjera ne brini,on ce ispuniti normu. Ali sa Vukom ne znam sta se desava. Rezultat od 15:54 je za njega uzasan,a onda je propustio i cetvoromec.  Ne znam meni je drago sto samo sa A normom moze na OI. Ne treba nam milion turista tamo :d

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DaniSRB said:

Lista nekih vaznih Evropskih prvenstava za nas ove godine:

10-23. januar: Vaterpolo za muskarce i zene
15-31. januar: Rukomet za muskarce
22-28. februar: Streljastvo vazdusnim oruzjem
8-13. mart: Rvanje
10-16. april: Dizanje tegova
21-24. april: Dzudo
27. april - 1. maj: Badminton
5-8. maj: Planinski biciklizam
6-8. maj: Veslanje
9-22. maj: Vodeni sportovi (plivanje, daljinsko plivanje, sinhrono plivanje, skokovi u vodu)
12-15. maj: Kajak i kanu slalom
19-22. maj: Tekvondo
23-29. maj: Strelicarstvo
25-29. maj: Muska gimnastika
26-29. maj: Triatlon
1-5. jun: Zenska gimnastika
1-5. jun: Odbojka na pesku
5-11. jun: Macevanje
17-19. jun: Ritmicka gimnastika
24-26. jun: Kajak i kanu sprint
2-3. jul: Ragbi 7 za muskarce (nasa divizija)
4-12. jul: Streljastvo letece mete
6-10. jul: Atletika
23-24. jul: Ragbi 7 za zene (nasa divizija)
14-18. septembar: Drumski biciklizam
18-23. oktobar: Stoni tenis (pojedinacno)
novembar: Boks za zene
4.-18. decembar: Rukomet za zene

 

Pretpostavljam da u BMX-u, biciklizmu na pisti, trampolini, modernom petoboju nemamo takmicare :d

U fudbalu se nismo kvalifikovali, u golfu nzm kakvo je to EP uopste, u jedrenju nismo ni bili na ep u laseru, a u ostalim disciplinama se ne takmicimo

 

U kosarci, odbojci, hokeju na travi (mada ne bi ni ucestvovali), fudbalu za zene (isto) i konjickom sportu (isto) valjda nema ove godine

Bila je Maja Knežević u Radialu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

 

Bilo bi steta da se posle godinu i po dana cimanja ne nadje u timu:( Trenutno nisam siguran ni da Lendjer moze do norme, on i Vuk su bas podbacili na drzavnom prv. mislim na vremena, jedino Andrej Barna nije bio los!!! Mislim da su pored Tomasa mogli da posalju jos nekoga pa da probaju da izbore kvotu ali nema veze bice bolje ja mislim za Tokio:fingers:

Od EP u košarci za muškarce ide samo na gore. Čak ni sigurni više ne mogu da se plasiraju.

Što se dizanja tegova tiče, Tamaš sam ništa ne može. Mora tu još par takmičara koji nisu za C grupu.

Solidan rezultat u rvanju mada šteta za Frisa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...