website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, dareza said:

Za Kalinica nisam siguran uopste. Ima tu dosta boljih kandidata za tu poziciju trenutno.

 http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=004866

 

 

 

Ja sam se cudio kada je bio u timu za EP i tada je bilo boljih od njega, mada je tada bio povredjen koliko se secam.. Jel se Dusko Savanovic oprostio od repr ili ne?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

 

Ja sam se cudio kada je bio u timu za EP i tada je bilo boljih od njega, mada je tada bio povredjen koliko se secam.. Jel se Dusko Savanovic oprostio od repr ili ne?

Nije,ali ne verujem da ce njega izabrati.

Link to comment
Share on other sites

Nažalost tanki smo dosta na 3, mada postoji opcija Bogdana na 3 u nekoj nižoj petorci gde bi igrali sa Teodosićem i Jovićem/Milosavljevićem na 1 i 2. Marković je povređen a Erceg cele sezone nije nigde igrao.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dareza said:

Bilo bi dobro probati sa Jelovcem u nekoj utakmici. Vrlo interesantan igrac.

 

Da, mislim da je preskočen nepravedno za širi spisak bar prošli put. Sa druge strane nadam se da neće biti Muslija bez obzira što je čovek drugi najbolji igrač po statistici u ACB ligi mada sumnjam da može biti beskorisniji od Raduljice.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, nenad said:

Nažalost tanki smo dosta na 3, mada postoji opcija Bogdana na 3 u nekoj nižoj petorci gde bi igrali sa Teodosićem i Jovićem/Milosavljevićem na 1 i 2. Marković je povređen a Erceg cele sezone nije nigde igrao.

Ponovni pozdrav svima. Fino djeluje sad forum..

 

Što se tiče sastava Marković ide 100%, jer prosto je zaslužio da ode na OI (ako se plasiramo), pošto je uvijek bio uz reprezentaciju i nikad nije odbijao da igra za Srbiju. Što se tiče ovih iz NBA sva trojica će nam odlično doći, jeste da Bjelica ne igra prema očekivanjima, ali takvog igrača se ne smijemo odreći. Sigurni na konačnom spisku su Teo, Marković, Jović, Bogdan, Bjelica, Jokić, Bobi, Raduljica, Simonović i vjerovatno Kalinić. Erceg nije igrao nikako, ostaje da se vidi ko će ići kao treći centar, još jedna dvojka i još jedan igrač. 

Link to comment
Share on other sites

U vremenu dok forum nije radio pažnju mi je privukao intervju Tomićevića i Zorića i njihov ogromni optimizam, što je odlično..

Quote


Ove sezone glavni cilj je osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama. Sve do Rija su usputni ciljevi: osvajanje zlatne medalje na Evropskom prvenstvu i Svetskim kupovima. Za ta takmičenja se nećemo posebno pripremati, ali siguran sam da ćemo biti veoma spremni u to doba sezone i da ćemo moći da pravimo odlične rezultate i bez brušenja forme.", siguran je Tomićević.

 

Kajakaši bi mogli donijeti 1-3 medalje, što bi bilo sjajno, mada ako im se dan poklopi možda i više..

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dejo said:

U vremenu dok forum nije radio pažnju mi je privukao intervju Tomićevića i Zorića i njihov ogromni optimizam, što je odlično..

Kajakaši bi mogli donijeti 1-3 medalje, što bi bilo sjajno, mada ako im se dan poklopi možda i više..

 

U kajaku cemo imati vise od jedne medalje sigurno, svi su kvalitetni i svi mogu do medalje sem mozda Pajica!!;) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...