website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023.


 Share

Recommended Posts

3 hours ago, pedja789 said:

Од "терај Гвидетија, не ваља ово ништа" не би ме чудило да освојимо овај ВНЛ, само да нам се поклопи да одемо на то финале.

Било је неких несугласица играчица са Гвидетијем. Верујем да је стање другачије када је Маја у тиму.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Майкл said:

Било је неких несугласица играчица са Гвидетијем. Верујем да је стање другачије када је Маја у тиму.

Не бих се обазирао на то, то су унутрашње ствари. Број тимова, у било којем спорту и на било којем нивоу, у којем се не дешавају такве ствари је округло 0.

6 minutes ago, ChandlerMne said:

Nina jeste bila bolja nego prosli put ali prilaz borbi i stil joj je potpuno isti kao ranije.

Горе од самог пораза је њено понашање после проглашења победника.

Link to comment
Share on other sites

Meђедовић и Стевановић у финалној рунди квалификација за Вимблдон. Хамад би стварно морао до главног жреба, код Наталије све отворено, уме да одигра добро на трави.

 

У главном жребу ће бити петорица тенисера.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, pedja789 said:

Горе од самог пораза је њено понашање после проглашења победника.

Nazalost, da. Uradila je isto sto i Beram.

Nina ima problema sa psihom. Ono ponasanje oko odlaska u drugu reprezentaciju, ovaj nagli povratak, njene izjave u cjelini.

Sudije su takve kakve su. Za poraz je sama kriva. Ne moze da radi pasivno i da misli da ce dobiti naklonost sudija. Starija je 9 godina, valjda zna kako se radi pod pritiskom.

Obistinila se vecina mojih prognoza, rekao sam gore da opet nije favorit i to je dokazala.

Ponasanjem samo skodi sebi. Moze da dobije kaznu, ostavlja ruzan utisak kod navijaca.

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

Случајно видех да је Ангелина скакала удаљ у Загребу крајем маја и скочила 6,54.

Комотно може у једном тренутку прећи на вишебој 

Link to comment
Share on other sites

Скакала је и у Атини ту негде почетком јуна, исто преко 6,50. Мислим да чак ни Ивана није са 17 имала 6,54.

Али како вишебој? Пробај да је замислиш са куглом...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pedja789 said:

Скакала је и у Атини ту негде почетком јуна, исто преко 6,50. Мислим да чак ни Ивана није са 17 имала 6,54.

Али како вишебој? Пробај да је замислиш са куглом...

Све је до тренинга, у Србији макар има довољно тренера који је могу научити технику. Тија Халебаут је била светска шампионка у петобоју.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...