website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, Vissoko19 said:

a što je sa Markovićem u disku, danas dosta slab

 

32. s rezultatima svih državnih prvenstava. To znači da je unutra ako nitko nije bacio normu,a ako je,onda se nadam da će Britanci povući Okoyea.

Prema World Athletics top listsu,nitko novi nije bacio normu (možda danas,ali čisto sumnjam). Isto vrijedi i za kladivo po pitanju novih normi.

Edited by BruT06
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Duki1994 said:

To je to onda čekamo još košarkaše i nadamo se da nam se nitko od kvalificiranih ne ozljedi :)

Pa da, sad treba sačekati potvrde u atletici i tenisu, da ne bi bilo iznenadjenja. Imamo i malu šansu u plivanju, Janković, iako sumnjam da će se dogoditi. I od sutra košarkaši. 

Link to comment
Share on other sites

U jednom trenutku je izgledalo baš loše, ali evo sviđa mi se da u plivanju i atletici imamo više od 10 sportaša ukupno. Stvarno mi je žao nekih, pogotovo mladih sportaša (Arapović, Koščak, Farkaš itd...) ali za njih ima vremena. Hrvatska je sportska velesila i na to moramo biti ponosni. Iz uvjeta iz kojih naši sportaši izlaze to je naučna fantastika. 

Al za mene igre počinju sutra! Košarkaši......to je posebna priča.....nadam se da će je momci ispričat ovaj tjedan!

Iznad svih Hrvatska!

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...