website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska)


Rafoo
 Share

Recommended Posts

34 minutes ago, prso1000 said:

Bojim se da za Corica neće biti dovoljno da upadne. Trebalo bi nekih 10 otkaza. 
 

Martic bi trebala biti unutra. 

Vecina njih je iz zemalja koji vec imaju 4 tenisaca, 5 je ispod crte ako njih maknemo, slazem se jako tesko da ce ici ali ima sanse a cini se da on to i zeli cim igra zemlju ovaj tjedan umjesto da se prebacio na travu za pripremu za wimbeldon

Link to comment
Share on other sites

Sad je jasno da Puljiz zavisi isključivo o odluci IJF kome će dodijeliti kvotu koju dobiva Kiribati. 
 

Kiribati im muškarca i ženu sa 10 bodova, i uzet će kontinentalnu kvotu. 
Stanje u Oceaniji: 

 

muske kvote: 

Australija, Fiji, Samoa i Vanuatu

zenske kvote: 

Novi Zeland i Guam 

 

ako se odluče za ženu iz Kiribatiju, sto mi se čini izglednim, onda realokacija idu  Menz (GER), Ferreira (BRA) i Madjaru Veg. 
ako se odluče za muškarca Puljiz uzima kvotu umjesto Vega. 
 

Stvarno nije imala sreće. Na Tahiti openu je bila prijavljena judašica iz NZL i da je osvojila uzela bi direktnu kvotu i osigurala Puljiz kvotu. Ali bila je jedina prijavljena i tako ništa od bodova. 
 

da je na SP prošla jedno kolo bila bi u Parizu , ali ždrijeb joj je dodijelio odmah prvu nositeljicu. 


Jos ima jedan turnir u Peru, ali to neće ništa promijenit. Nisu prijavljeni ni Kiribati ni Novi Zeland. 
 

Link to comment
Share on other sites

Objavili su najnoviji renking za atletiku ulkjučujući rezultate sa EP. 
 

osim pet sigurnih sa normama trenutno unutra bi bili i Tolj, Kolak i Marković. 
 

Tolj je jedina sigurna i može početi sa pripremama za Pariz. Drži 20 mjesto. 
 

Kolak je propustila priliku u Rimu, ali konkurencija u koplju je tako slaba, da još uvjek drži 28 mjesto. Njoj je najveća opasnost neke koje bi sad bacile normu. 
 

Markovic iznenađujuće zadržao 32 i posljednje mjesto. Ali konkurencija se približila. 
 

Greguric je trenutno 34 i kasni bod za 32 mjesto. On je isto još u igri. 
 

Vukovic je 53 mjesto (48 kvota), razlika je velika 9 bodova plus vjerovatno će biti manje od 48 kvota jer 800m je uz 100m disciplina u kojoj će se dijeliti Tzv universality kvote. 
 

Bloudek unatoč sjajnom PB daleko, trenutno 63 mjesto sa 21 bodom zaostatka. Bez izgleda. 
 

Farkas unatoč  PB 200m nije dobio nove bodove. Zaostatak prevelik i bez šanse po meni, unatoč najavama u nekom intervju. 
 

Ceko u dalju trenutno 39 i kasni 23 boda. Mislim da nema šanse osim uz neka dva rezultata preko 8m na jakim natjecanjima. 
 

Koscak pala na 31mjesto i to je gotovo sto se Pariza tiče. 
 

Znaci 1-4 kvote (Tolj, Kolak, Greguric, Marković) 
 



 


 

 

Link to comment
Share on other sites

Čitam da ruskih i bjeloruskih sportaša neće biti u taekwandou, tj. da će se relocirat kvote. Utječe li to pozitivno na kojeg od naših kandidata?

Koliko sam pratio 2 žene i 3 muškarca su izborili kvote.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Petar1973 said:

Čitam da ruskih i bjeloruskih sportaša neće biti u taekwandou, tj. da će se relocirat kvote. Utječe li to pozitivno na kojeg od naših kandidata?

Koliko sam pratio 2 žene i 3 muškarca su izborili kvote.

Mislim da ne 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...