website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

Sutra počinju europske kvalifikacije u stolnom tenisu, nastupaju Malobabic i Arapović. 
 

izvucene su grupe, Malobabic je prva nositeljica u svojoj skupini sa Hursey (GBR), Donner (FIN) i Mesetovic (BiH). 
Arapovic je druga u skupini sa prvom nositeljicom Piccolin (ITA) i Tofant (SLO)

 

iz svake skupine prolaze dvi najbolje, ukupno 24 u KO rundu.  Finalistice uzimaju kvotu. 
 

sve ostale počinju novu KO rundu a dvi finalistice i trećeplasirana osvajaju kvotu, ukupno pet kvota. Šesta europska kvota ide preko renkinga. 
 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Vissoko19 said:

kako sa 24 doći do 2 finala

ako ide 24,12,6 i 3

kako doći  do 2

Ako sam dobro shvatio na službenoj stranici pobjednici grupe od A do H gdje ih je troje idu direkt u 1/8 finala dok ostalih 16 (8 drugih iz grupa A do H 1.i 2. Iz grupa I,J,K,L ) igra 1/16 finala 

Link to comment
Share on other sites

Stolnotenisačice ušle sjajno u turnir

Arapović pobijedila prvu nositeljicu Piccolini,danas igra protiv slovenke Tofant u 17:00

Malobačić pobijedila finkinju Donner, trenutno igra meč protiv britanke Hursey,i kasnije u 18:40 protiv BiH cure Mesetović

 

Link to comment
Share on other sites

Sutra kreće Ranteš u bmxu , u 3 su kvalifikacije ,a u subotu u 12:45 finale. Voze se dva kvalifikacijska turnira ovaj u Šangaju je prvi, drugi je u Mađarskoj 20.6.

24 je natjecatelja od toga njih 12 ide na Olimpijske: 1 Francuz, 5 preko rezultata sa zadnja dva svijetska i 6 preko ova dva kvalifikacijska turnira .

 

Link to comment
Share on other sites

Malobabić izgubila od Hursley ali ne bi trebalo biti problema da kao druga prođe među 24.

Arapović mora uzeti barem set za prolaz.

 

Sutra kreću prave stvari. Nadam se da će barem jedna do kvote.

Link to comment
Share on other sites

Pobjeda Arapović 4:2.

 

Nisam baš skužio kako se križaju dalje. Po nekim mojim shvaćanjima trebala bi ići na portugalku Shao, ali mi se čini da je to prejaka protivnica za ovu fazu natjecanja s obzirom da je bila prva u grupi.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...