website statistics
Jump to content

LETO 2022.


 Share

Recommended Posts

2 hours ago, DaniSRB said:

da, ove teze protivnice joj bolje leze......a i iskreno konkurencija je slabija cini mi se

Pobedila je u finalu Dabin Lee koju je Milica pobedila u finalu OI:d

Pa problem je sto ona za svako takmicenje mora da spusta kilazu ispod 67, sledece je finale GP sredinom decembra gde ona mora da spusti kilazu umesto da se takmici u kategoriji +67 gde se bolje snalazi!! 

Mislim da sa zlatom ne zaostaju ni ona ni Mahdi mnogo u najtezoj kategoriji kada bi se prebacila

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Pobedila je u finalu Dabin Lee koju je Milica pobedila u finalu OI:d

Pa problem je sto ona za svako takmicenje mora da spusta kilazu ispod 67, sledece je finale GP sredinom decembra gde ona mora da spusti kilazu umesto da se takmici u kategoriji +67 gde se bolje snalazi!! 

Mislim da sa zlatom ne zaostaju ni ona ni Mahdi mnogo u najtezoj kategoriji kada bi se prebacila

moze na kraju ili pocetku godine....videcemo......svakako se slabo snalazi sa ovima do 67

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DaniSRB said:

moze na kraju ili pocetku godine....videcemo......svakako se slabo snalazi sa ovima do 67

Ako ide 6 preko liste 

-49 Tijana Bogdanovic 113 bodova a 6. na listi 120 bodova

-67 Aleksandra Perisic i Nadica oko 140 bodova i u kvoti su kao seste e sada nadica ako bi se prebacila u +67 imala bi oko 100 bodova a 6. ima 120 bodova

-80 Stefan Takov 114 bodova a 6. 137

+80 Mahdi 91 bod a 6. 129, on moze jos 20 bodova da uzme preko G1 i G2 turnira sto ne bi bilo lose ako je ostao neki do kraja godine

 

Ovo je preko one liste sto azurira onaj Spanac

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Ako ide 6 preko liste 

-49 Tijana Bogdanovic 113 bodova a 6. na listi 120 bodova

-67 Aleksandra Perisic i Nadica oko 140 bodova i u kvoti su kao seste e sada nadica ako bi se prebacila u +67 imala bi oko 100 bodova a 6. ima 120 bodova

-80 Stefan Takov 114 bodova a 6. 137

+80 Mahdi 91 bod a 6. 129, on moze jos 20 bodova da uzme preko G1 i G2 turnira sto ne bi bilo lose ako je ostao neki do kraja godine

 

Ovo je preko one liste sto azurira onaj Spanac

cini mi se da je Stefan 8, a Aleksandra 7........svakako ima jos puno bodova....svi ce prvo na gp finale ove godine s tim sto ce Nadica u 67 i onda joj se ti bodovi nece racunati ako promeni kategoriju

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, DaniSRB said:

cini mi se da je Stefan 8, a Aleksandra 7........svakako ima jos puno bodova....svi ce prvo na gp finale ove godine s tim sto ce Nadica u 67 i onda joj se ti bodovi nece racunati ako promeni kategoriju

Da jeste, napisao sam koliko ima bodova on  a koliko ima 6. na listi! Aleksandra jeste 7. ali prva je Francuskinja!

Inace Mahdi ne moze na finale GP?

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Da jeste, napisao sam koliko ima bodova on  a koliko ima 6. na listi! Aleksandra jeste 7. ali prva je Francuskinja!

Inace Mahdi ne moze na finale GP?

Francuska ima automatski kvotu jel? Ja sam to zaboravila. Mislim da i on moze, 16. sa rang liste valjda idu :D

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DaniSRB said:

Francuska ima automatski kvotu jel? Ja sam to zaboravila. Mislim da i on moze, 16. sa rang liste valjda idu :D

Pa ja mislim da ima, kao u svim drugim sportovima, nadam se da imaju i ovde:d jeste on sada u top 16 ali ne znam da li mora da ima nastup bar na jednom GP ove godine ili to nema veze

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa ja mislim da ima, kao u svim drugim sportovima, nadam se da imaju i ovde:d jeste on sada u top 16 ali ne znam da li mora da ima nastup bar na jednom GP ove godine ili to nema veze

videcemo, nzm stvarno

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

videcemo, nzm stvarno

Sad sam procitao na drugom forumu da bodovi iz kategorije -67 mogu isto da se prebace u kategoriju +67 sto je kada pogledas i logicno, ako je tacno to znaci da kada bi Nadica presla u drugu kategoriju bila bi u kvoti sa 140 bodova:d:fingers: To cemo najbolje videti sledece godine ako se odluce za to a nadam se da hoce:) ali jos dosta bodova je u igri

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...