website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Radomir Pavlović, selektor Srbije u drumskom biciklizmu objavio je širi spisak kandidata za Olimpijske igre u Rio de Žaneiru. Poznato je da je Srbija izborila „A“ olimpijsku normu i obezbedila dva mesta na Igrama, ali je naknadnom odlukom UCI (Svetske biciklističke federacije) ostala samo na jednom. Na spisku su: Ivan Stević (Partizan BG), Stefan Stefanović (Borac Čačak), Marko Danilović (Borac Čačak), Dušan Kalaba (Partizan BG), Nikola Kozomara (Metalac Kraljevo), Dušan Rajović (Metalac) i Miloš Borisavljević (Metalac)…

Ovo je sastav mogućih učesnika na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru koji smo bili dužni kao savez, ja kao selektor da dostavimo Međunarodnom i Olimpijskom komitetu Srbije, bez obzira hoće li oni da učestvuju ili ne. Momke predvodi šampion Ivan Stević, koji je siguran putnik. Jedino ukoliko dođe do zdravstvenih problema, neko od navedenih momaka sa spiska može da ga odmeni – rekao je selektor Radomir Pavlović, uz napomenu da je rok za prijavu 31. mart i posle tog datuma nije moguće da se nov takmičar uvrsti na spisak.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Fantasticne vesti iz atletike.Bekric se oseca odlicno,u maju ce ako sve bude ok imati takmicenje na otvorenom i tu ce pokusati da ispuni normu.

 

Ja kad sam pročitao da je radio vežbe u teretani pogrešno.... Ček, pa da li je moguće.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dareza said:

Fantasticne vesti iz atletike.Bekric se oseca odlicno,u maju ce ako sve bude ok imati takmicenje na otvorenom i tu ce pokusati da ispuni normu.

Quote

Nastavljamo dalje pripreme za EP i OI. Od sutra smo Feđoni i ja u Omanu, gde ostajemo 16 dana. Nakon toga nas čekaju još jedne pripreme od par nedelja i počinje sezona na otvorenom. Proteklih par meseci sam puno napredovao, što se odrazilo na sedmoboju u Beogradu pre nedelju dana. Sada idemo još jače, i garantujem da će prvi desetoboj koji ću takmičiti u Novom Sadu 15.Maja na državnom prvenstvu, biti iznenađujući.

 

Ovo je Dudas napisao na FBu tako da i njega ocekujemo u maju a ja mislim da ce i Tatjana prvo takmicenje imati u maju!!:yes

Link to comment
Share on other sites

Moram negde da napišem da onaj nastup Ris od sinoć nema nikakve logike.

 

Ne volim priču o dopingu bez dokaza ali brate mili tri godine je nema nigde i onda u olimpijskoj godini skoči skoro na nivou ličnog rekorda.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, nenad said:

Moram negde da napišem da onaj nastup Ris od sinoć nema nikakve logike.

 

Ne volim priču o dopingu bez dokaza ali brate mili tri godine je nema nigde i onda u olimpijskoj godini skoči skoro na nivou ličnog rekorda.

imala je 6,97 prosle godine....ali na SP je bila losa

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

Riz je uvek "to" radila, jednostavno se moramo pomiriti sa time... Jer niko nema interesa da se pozabavi njenim slučajem, ako me razumete.

 

Bez obzira na sve to Ivana je bila više nego fenomenalna. Skočiti 7.07 u 21. veku je OGROMAN rezultat - O G R O M A N!! :champion::bowdown:

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, nenad said:

Moram negde da napišem da onaj nastup Ris od sinoć nema nikakve logike.

 

Ne volim priču o dopingu bez dokaza ali brate mili tri godine je nema nigde i onda u olimpijskoj godini skoči skoro na nivou ličnog rekorda.

 

Ivana je bila fenomenalna, 7.07 u dvorani ja verujem da ce na otvorenom biti preko 7.10 a ona moze sigurno i preko 7.20:bowdown::champion: A za ovu mogu da tvrdim da koristi nesto bas iz tog razloga sto se odjednom pojavi i skoci 7.22, nadam se da ce u Riu sreca biti na Ivaninoj strani:fingers: Ja licno ne verujem ni u jedan rezultat koji postignu americki sportisti, cak su mi i medalje Felpsa nelogicne jer ne verujem da je mogao 2008 da ispliva 8 savrsenih trka(kvalifikacije, polufinala i finala), ali jbg. pare i moc danas mogu sve:(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...