website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

2 hours ago, nenad said:

Svaka čast momcima ali samo su me još više iznervirali. Opet smo šampioni nebitnih takmičenja, a kad je trebalo tuče nas Nemačka

 

BIli smo u lošoj formi maltene godinu dana :dunno: Ovo zlato je jako bitno za budućnost srpske odbojke, SL je sve samo ne nebitno takmičenje :d Na OI ne idu ni Bugari, da li je to kraj sveta? Ne. Dešava se svima, pogledaj nas u košarci, kao 4. na svetu nismo otišli u London... Sport je zbog toga i zanimljiv, sometimes you win, sometimes you lose.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Майкл said:

 

BIli smo u lošoj formi maltene godinu dana :dunno: Ovo zlato je jako bitno za budućnost srpske odbojke, SL je sve samo ne nebitno takmičenje :d Na OI ne idu ni Bugari, da li je to kraj sveta? Ne. Dešava se svima, pogledaj nas u košarci, kao 4. na svetu nismo otišli u London... Sport je zbog toga i zanimljiv, sometimes you win, sometimes you lose.

Sram te bilo nisi cestitao Zokiju rodjendan :d

 

a682ff6ae27139f692e13c5f49399f9f.jpeg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Da li je moguće da će Amerikanci uspeti u onome što su zacrtali???:yikes: Ako izbace Ruse šta se dešava sa njihovim kvotama???

Sad će mi biti draže da Ivana pobedi nadrogiranu Britni nego išta:fingers:

mislim da ipak nece biti suspendovani

 

ali ako se to desi stvarno samo da mi dobijemo odbojku...drugo me ne zanima...ali pretpostavljam da nema sanse :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

mislim da ipak nece biti suspendovani

 

ali ako se to desi stvarno samo da mi dobijemo odbojku...drugo me ne zanima...ali pretpostavljam da nema sanse :(

Americki lobi je jaci, mislim da rusi nemaju nikakve sanse ovde:cry:

Jedino dobro u tome je sto ako se to desi imamo sanse za odbojku, erdelji i feher upadaju sigurno, mislim da bi i kajdoci tu upao, ne znam ko jos a i dobro je zbog nasih rvaca da nema rusa:d 

Ali opet ne bih voleo da amerikanci prodju bez i jedne dsq a rusima ode ceo tim:cry:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Americki lobi je jaci, mislim da rusi nemaju nikakve sanse ovde:cry:

Jedino dobro u tome je sto ako se to desi imamo sanse za odbojku, erdelji i feher upadaju sigurno, mislim da bi i kajdoci tu upao, ne znam ko jos a i dobro je zbog nasih rvaca da nema rusa:d 

Ali opet ne bih voleo da amerikanci prodju bez i jedne dsq a rusima ode ceo tim:cry:

 

ma jasno je da se Rusi dopinguju samo nisu jedini niti je trenutno blistava politicka situacija u svetu

 

ne zelim nikom diskvalifikaciju

 

samo odbojku ne mogu da prezalim

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

 

ma jasno je da se Rusi dopinguju samo nisu jedini niti je trenutno blistava politicka situacija u svetu

 

ne zelim nikom diskvalifikaciju

 

samo odbojku ne mogu da prezalim

Ma jasno je to ali sta je sa Amerikancima, Kinezima, Britancima...? Ja iskreno zelim da se dsq svako ko ne postuje pravila makar to bili i mi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...