website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

A novinari koji ne znaju da objave da je Tamaš osvojio tri bronzane medalje na SP za juniore pišu kako je javnost zgrožena ovom odlukom, zgrožen je samo onaj ko nije pratio ovaj sport i ko ne zna da su trenutno Jasnini rezultati na nivou amaterizma:wacko:

 

Mene brine njena izjava... Deluje mi kao da joj je neko iz Saveza obećao da će ići... Nadam se da me osećaj vara i da toga nije bila. Na kraju krajeva, čućemo nakon Igara. :rofl:

 

Video sam da je samo par medija objavilo osvajanje bronze (odnosno, tri bronze), tužno, ali neki i dalje misle da je dizanje tegova isto što i powerlifiting i slične gluposti.

Link to comment
Share on other sites

Mislim Jasni sigurno nije pravo sad, ali smo jos odavno znali da ce rezultati iz 2016 odluciti ko ide. Imala je tri sk i ep da dokaze i pokaze da vredi za Rio. Mislim bilo bi ok da ode u Rio sa ekipom, mozda kao neciji trener, sto mislim da i treba da uradi u narednom periodu. Lidija i Mirosavljev su sada treneri i to rade vrlo uspesno. Lidija je trener Milovanovicu, a Nemanja je Milici.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Майкл said:

 

Mene brine njena izjava... Deluje mi kao da joj je neko iz Saveza obećao da će ići... Nadam se da me osećaj vara i da toga nije bila. Na kraju krajeva, čućemo nakon Igara. :rofl:

 

Video sam da je samo par medija objavilo osvajanje bronze (odnosno, tri bronze), tužno, ali neki i dalje misle da je dizanje tegova isto što i powerlifiting i slične gluposti.

Pa valjda je znala da pravila za sastav tima važe i za nju:lol: 

To je zato što naši novinari prate samo fudbal, košarku i tenis a kada je reč o drugim sportovima prekopiraju svi jedan isti text i teraj:wall: Pored sportista oni su glavni za popularizaciju nekog sporta!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Mislim Jasni sigurno nije pravo sad, ali smo jos odavno znali da ce rezultati iz 2016 odluciti ko ide. Imala je tri sk i ep da dokaze i pokaze da vredi za Rio. Mislim bilo bi ok da ode u Rio sa ekipom, mozda kao neciji trener, sto mislim da i treba da uradi u narednom periodu. Lidija i Mirosavljev su sada treneri i to rade vrlo uspesno. Lidija je trener Milovanovicu, a Nemanja je Milici.

 

Ona je prijateljica sa Bobanom i Zoranom, zar ne? Bilo bi dobro da krene s Jelenom kao podrška Zorani i Jeleni. Sa druge strane, njena izjave pokazuje da je kivna na Savez, a ne na kolege, što je u neku ruku dobro. :d 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...