website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, dareza said:

Finale u odbojci, e tako minimum 540 poena a mislim da imaju prilicno dobru sansu za titulu. Ako to osvoje onda treba i ove 3* da batale. Samo 4 i 5 posto ce imati renking za to.

 

Za petice još uvek nemaju igru :d Ne bi trebalo da žure, još 1-2 trojke, pa postepeno da idu na bolje turnire, pre svega zbog samopouzdanja.

Link to comment
Share on other sites

Podstaknut temom na forumu,a nakon pocetka kvalifikacija,da iznesem svoje procjene pred Tokio. 

Timski sportovi:

1. Kosarka - muskarci imaju bolje sanse. Ali jedino ako se svi najbolji pojave. Ako bude otkaza kao do sada bice tesko do nemoguce. Sve zavisi od SP. Sale je vec iskusan,zna kako se dobija. Sanse su 60% da se nadju. Za zene je vec tesko reci. Prosle godine su bile jako lose. Dobra stvar je povratak Marine i domacinstvo ali tim je dosta drugaciji. Ako ih ukomponuje do 2019 sanse postoje. Ovako bih rekao 30%.

2. Fudbal - zene stagniraju. Od tima koji je znao da bude konkurentan sa Skandinavkama do tima koji se muci sa svima. Vec su van OI. Za momke je kao i uvijek nemoguce reci. Do sada su bili dobri ali FSS OI nikad ne smatra bitnim. I kad se plasiraju na EP tim ide bez priprema,najbolji se povuku u A tim,mijenja se trener. Tako da su im sanse od 10-60%.

3. Odbojka - djevojke bi trebale da budu sigurne,pogotovo sa Majom. 3 uzastopna ucesca,medalja,talenti. Sve to govori da je ovo stabilan tim. Neka bude 80%. Momci nisu losi ali ni dobri. Tesko dobijamo ove najjace. Lose igramo na prijemu,igraci stari. Nikola za sada nije postigao nista posebno. Nisam optimista. Sanse su oko 20%.

4. Rukomet - djevojkama dajem prednost. Ako Ljuba ostane selektor i ako sve najbolje budu na EP mislim da su sanse bas velike. Prvi put da ovo lici na nesto. U ovom trenutku 60%. Momci moraju da nadju trenera ali cak i sa najboljim trenerom bice pretesko. 20% makar sada.

5. Vaterpolo - momci 100%. Da ne elaboriram dalje. Cure su out,ocekivano,mada je neocekivano da su i dalje toliko daleko od najboljih. 

O hokeju na travi i ragbiju ne bih trosio rijeci. Kao ni o bejzbolu i softbolu. 

Znaci,2 sigurna sporta( muski vaterpolo i zenska odbojka) a za ostalo je tesko prognozirati.

Link to comment
Share on other sites

Eh steta za Stefanovica. Izgubio zlato u fotofinisu. Ali i ovo je super. Mislim da jos Zdelar na 500 moze do medalje. Steta sto nema Bilje dve sigurne medalje smo izgubili. Ali ok. Nikolina 4. To nije lose, mnogo bolje nego na EP u23.

Link to comment
Share on other sites

Borilacki sportovi:

1. Boks - ne znam sta bih rekao. Talenata ima ali do seniora to sve nestane. Vjerovatno 0,u najboljem slucaju 1 kvota.

2. Dzudo - nikad bolje ali opet nikad teze. Imamo dosta talenata i dosta njih u top 100 ali mislim da je jedino Majdov siguran 100%. Milica ima dobre sanse,a mozda jos Culum. Tako da bih rekao da su 2 kvote realne,u najboljem mozda 4.

3. Rvanje - siguran je mozda samo Nemes uz Davora. Sansu ima Micic,Zaur,i mozda jos 1-2 u GR. Realno 2,najvise 5.

4. Karate - slabije ga pratim ali neka bude 1-2 kvote.

5. Tekvondo - hm...Milica je valjda i najrealnija. Tijana ima krizu,Vanja takodje,Ana jedino da promijeni kategoriji. Od muskaraca niko. Realno 2 kvote,najvise 4.

6. Macevanje - teoretski Veljko Cuk ali realno niko.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Borilacki sportovi:

1. Boks - ne znam sta bih rekao. Talenata ima ali do seniora to sve nestane. Vjerovatno 0,u najboljem slucaju 1 kvota.

2. Dzudo - nikad bolje ali opet nikad teze. Imamo dosta talenata i dosta njih u top 100 ali mislim da je jedino Majdov siguran 100%. Milica ima dobre sanse,a mozda jos Culum. Tako da bih rekao da su 2 kvote realne,u najboljem mozda 4.

3. Rvanje - siguran je mozda samo Nemes uz Davora. Sansu ima Micic,Zaur,i mozda jos 1-2 u GR. Realno 2,najvise 5.

4. Karate - slabije ga pratim ali neka bude 1-2 kvote.

5. Tekvondo - hm...Milica je valjda i najrealnija. Tijana ima krizu,Vanja takodje,Ana jedino da promijeni kategoriji. Od muskaraca niko. Realno 2 kvote,najvise 4.

6. Macevanje - teoretski Veljko Cuk ali realno niko.

 

Tijana menja kategoriju tako da trenutno vise nije u kvoti

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...