website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hahah a Mate Nemes se ponadao da ce da nasledi Davora, sada i on mora da trazi drugu kategoriju..:d

Kukolj ne verujem da ce preci u 100, tako da je po meni ovo lose, imamo dva vrhunska borca u kateg do 90 a kateg. do 81 i 100 prazna:( Stefan je u 81 ali nije po meni talenat kao brat!! Od sledece godine bi po meni trebalo da uvode polako Nadezdu, sestre Obradovic i ostale na seniorske turnire!!!

Daleko je to od vrhunskog :d Tek kada se uzme medalja na nekom seniorskom EP ili Sp mozemo da kazemo da je vrhunski. Sad je solidno :d

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

on mora ili da skida...ili da ide u 75.....mozda Viktor predje u 85, on se i onako uvek muci da skida

Bilo bi dobro da se rasporede Maksimovic u 59, Davor 66, Mate 75 i Viktor 85, ne verujem da ce Fris probati za Tokio!! Da li ce kategorije biti iste kao i u Riu? Mozda se nekim cudom pojavi i neko novo ime:d

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Bilo bi dobro da se rasporede Maksimovic u 59, Davor 66, Mate 75 i Viktor 85, ne verujem da ce Fris probati za Tokio!! Da li ce kategorije biti iste kao i u Riu? Mozda se nekim cudom pojavi i neko novo ime:d

valjda iste :d

 

tesko....niko ni ne ucestvuje na SP i EP za juniore i kadete

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, dareza said:

Daleko je to od vrhunskog :d Tek kada se uzme medalja na nekom seniorskom EP ili Sp mozemo da kazemo da je vrhunski. Sad je solidno :d

Ja sam trenutno zadovoljan i sa ovim rezultatima, posto se vidi pomak u odnosu na prethodne godine!!!:p Samo kazem da se Kukolj i Majdov dogovore heheh:lol: 

Link to comment
Share on other sites

Na spisku su:
Golmani: Jovana Risović, Marija Čolić, Nina Kolundžić
Krila: Sanja Radosavljević, Dijana Radojević, Katarina Krpež-Šlezak, Željka Nikolić
Bekovi: Jovana Stoiljković, Marija Obradović, Tamara Georgijev, Jelena Trifunović, Kristina Liščević, Jelena Lavko, Marina Dmitrović, Anđela Janjušević
Pivotmeni: Marija Petrović, Slađana Pop-Lazić

 

@DaniSRB  kao sto sam ti rekao :d 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, dareza said:

Na spisku su:
Golmani: Jovana Risović, Marija Čolić, Nina Kolundžić
Krila: Sanja Radosavljević, Dijana Radojević, Katarina Krpež-Šlezak, Željka Nikolić
Bekovi: Jovana Stoiljković, Marija Obradović, Tamara Georgijev, Jelena Trifunović, Kristina Liščević, Jelena Lavko, Marina Dmitrović, Anđela Janjušević
Pivotmeni: Marija Petrović, Slađana Pop-Lazić

 

@DaniSRB  kao sto sam ti rekao :d 

haha, da......pa ako Sloveniju dobiju uspeh smo napravili

Link to comment
Share on other sites

On Wednesday, November 16, 2016 at 14:28, dareza said:

Na spisku su:
Golmani: Jovana Risović, Marija Čolić, Nina Kolundžić
Krila: Sanja Radosavljević, Dijana Radojević, Katarina Krpež-Šlezak, Željka Nikolić
Bekovi: Jovana Stoiljković, Marija Obradović, Tamara Georgijev, Jelena Trifunović, Kristina Liščević, Jelena Lavko, Marina Dmitrović, Anđela Janjušević
Pivotmeni: Marija Petrović, Slađana Pop-Lazić

 

@DaniSRB  kao sto sam ti rekao :d 

Jedino se ja radujem ovakvom sastavu:lol: Taman da smene Dragicu:fingers:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10154552928852209&id=133174387208 evo jedan video o planinarenju, sportskom penjanju i Stasi Gejo:yes

Bozidar Maljkovic je jedan od kandidata za predsednika OKS:woot: Mislim da smo pronasli Vucicevog coveka:lol:

Edited by Jesse_Pinkman)
Link to comment
Share on other sites

Pričajte vi šta hoćete, ali otkad je Vučić na čelu države napokon je počelo da se ulaže u sport. Napravili su atletski stadion u Pazaru, atletsku dvoranu u Beogradu, država se iskeširala za onaj košarkaški kvalifikacioni turnir, Beograd dobio F4 Evrolige (što je ranije bila naučna fantastika), svi osvajači medalja dobili su nagrade od države za svoje uspehe. Ako ćemo u Tokiju osvojiti 20 medalja ne bih imao ništa protiv i da Aleks Veliki bude na čelu OKS-a. Još ako dobijemo to košarkaško SP.... ihhhhhhh milina 

 

On jeste autoritativan, drama queen, ovakav i onakav, ali za razliku od prethodnih ovi bar nešto rade i stvari se koliko toliko pokreću sa mrtve tačke.  

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Jedino se ja radujem ovakvom sastavu:lol: Taman da smene Dragicu:fingers:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10154552928852209&id=133174387208 evo jedan video o planinarenju, sportskom penjanju i Stasi Gejo:yes

Bozidar Maljkovic je jedan od kandidata za predsednika OKS:woot: Mislim da smo pronasli Vucicevog coveka:lol:

kakva glupost, a reprezentaciju nije hteo da trenira

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...