website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

14 minutes ago, DaniSRB said:

nemamo nikog ni u rvanju

Dobro ali opet uporedi boksere koje imamo sa rvacima, Dobrev ce sigurno stvoriti novog Davora, tu su braca Nemes, Pavlovic, Stankic, Maksimovic ja verujem a mozda se pojavi jos neko a u boksu smo spali na Drenovaka mislim da nam ni kubanac ne moze pomoci!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Dobro ali opet uporedi boksere koje imamo sa rvacima, Dobrev ce sigurno stvoriti novog Davora, tu su braca Nemes, Pavlovic, Stankic, Maksimovic ja verujem a mozda se pojavi jos neko a u boksu smo spali na Drenovaka mislim da nam ni kubanac ne moze pomoci!!!

prosle godine smo osvojili bronzu na juniorskom EP u boksu :d

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Dobro ali opet uporedi boksere koje imamo sa rvacima, Dobrev ce sigurno stvoriti novog Davora, tu su braca Nemes, Pavlovic, Stankic, Maksimovic ja verujem a mozda se pojavi jos neko a u boksu smo spali na Drenovaka mislim da nam ni kubanac ne moze pomoci!!!

Nisam siguran šta može Mate a ovi ostali su tek u povoju. Za Tokio mislim da je jedino Viktor siguran. Maksimović vjerovatno ide na Davorovo mjesto.

I da, odlično EP u džuduo, svaka čast svima.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ChandlerMne said:

Nisam siguran šta može Mate a ovi ostali su tek u povoju. Za Tokio mislim da je jedino Viktor siguran. Maksimović vjerovatno ide na Davorovo mjesto.

I da, odlično EP u džuduo, svaka čast svima.

Ne znam, ja verujem da Viktor moze da ga povuce.. Viktor je siguran ali mislim da ce se naci jos neko, ne verujem da ce se Dobrev zadovoljiti samo sa Viktorom na OI!!

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Майкл said:

 

Pa zar im od ovih OI nije dozvoljeno da nastupaju na OI? Ili sam pomešao nešto?

Jeste im dozvoljeno ali pod odredjenim uslovima, jedan od uslova je da nemaju preko 20 profesionalnih borbi sto i nije neki uslov... Ali prica se i o nekoj suspenziji tako da vecina ne zeli da rizikuje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...