website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Slaba utakmica ali kako je prva, onda neka bude "prvi se macici u vodu bacaju". 

Ovakva igra se nece ponoviti, makar se nadam. Jer protiv Rusije mozda i imamo neke sanse ali Belgija bi mogla da bude preveliki zalogaj.

A bas ove pripremne utakmice znaju da zavaraju.

I da, sa ovom pobjedom skoro sigurno idemo u 2 fazu.

Link to comment
Share on other sites

Ma u zenskoj kosarci je svaka utakmica prica za sebe tu favorita nema. Belgija je npr 2017. sve utakimice dobijala sa +2 u grupi i na kraju dosle do medalje i kasnije na SP do 4. mesta. Mi smo 2015 pukli od Rusije sa -15, jedva dobili Slovacku, izgubili od Litvanije pa imali srece da prodjemo zbog pobede nad Slovckom i na kraju postali sampioni. Na OI jedva dobili Senegal i Kinu ali smo zato dobili Australiju koja je bez dileme posle USA najjaci tim na svetu.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, dareza said:

 

Ma jok nego nije bio signala uopste. Kao nisu oni bili krivi za to vec evropska neka nesto ma da da mhm mhm

 

Bilo je veliko nevreme u ZR, zato nije bilo signala. Bio je i prekid meča u hali jer je u jednom trenutku nestalo struje, bio je prekid 20ak minuta

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, dareza said:

Ma u zenskoj kosarci je svaka utakmica prica za sebe tu favorita nema. Belgija je npr 2017. sve utakimice dobijala sa +2 u grupi i na kraju dosle do medalje i kasnije na SP do 4. mesta. Mi smo 2015 pukli od Rusije sa -15, jedva dobili Slovacku, izgubili od Litvanije pa imali srece da prodjemo zbog pobede nad Slovckom i na kraju postali sampioni. Na OI jedva dobili Senegal i Kinu ali smo zato dobili Australiju koja je bez dileme posle USA najjaci tim na svetu.

Jeste, nepredvidivo je sve. 

Ja sam pomalo i sokiran Belgijom. Tim koji do 2017 i nije postojao na nekoj mapi najboljih za 2 godine postaje strah i trepet za sve. Od 10ak pripremnih meceva izgubili su 3, od toga jednom od Japana. Danas premocni. Najbolja 29 koseva,uz standardno dobru Mesdag. Toliko su napredovale.

Nase su odigrale u domenu ocekivanog. Marina je podigla ovaj tim, koji je Stevan unistio ali ipak to vise nije to. Vidi se da nesto nedostaje, poredeci sa 2015. Mada mislim da mozemo u 1/4 finale.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ChandlerMne said:

Jeste, nepredvidivo je sve. 

Ja sam pomalo i sokiran Belgijom. Tim koji do 2017 i nije postojao na nekoj mapi najboljih za 2 godine postaje strah i trepet za sve. Od 10ak pripremnih meceva izgubili su 3, od toga jednom od Japana. Danas premocni. Najbolja 29 koseva,uz standardno dobru Mesdag. Toliko su napredovale.

Nase su odigrale u domenu ocekivanog. Marina je podigla ovaj tim, koji je Stevan unistio ali ipak to vise nije to. Vidi se da nesto nedostaje, poredeci sa 2015. Mada mislim da mozemo u 1/4 finale.

pa imaju jednu od najboljih igracica na centru, u zenskoj kosarci sa 2-3 extra igraca mozes mnogo, eto kakav je nivo

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...