website statistics
Jump to content

The Israeli Delegation In The Paris המשלחת הישראלית במשחקים בפריז

Share

Recommended Posts

just checking if anyone has any update about anyone who could join the team i know we have 87 athletes but can we get more ordo we have any chance?

לא יהיה אף אחד אחר, כמעט בטוח השחיין היחיד שיכול תקבל קריטריון בי הוא סוקולייביץ, שהוא יהיה בכל מקרה לשליחים, יש טיפה שיכולים לקבל ריאלוקציה, אבל לא משהו שסביר שיקבלו 

87 זה כמות נהדרת של ספורטאים 

אין ספק, הכמות בהחלט מרשימה זכור י שלטוקיו נכנס ליטבינוב מרים המשקולות ממש בדקה ה90 ככה שחשבתי שאולי יש עוד אופציה כי יש כמה ספורטאים שממתינים כעתודות ראשונות ושניות כמו ברכיבת הרים לנשים בדמינטון שחייה אומנותית קבוצתי ככה שמעניין עד כמה אחד מהם יהיה באמת ריאלי

אני חושב שיכולים להכנס עוד כמה באתלטיקה.  היום נגמר הזמן לעשות קריטריון.   אבל יש דירוג עולמי שיילכו אליו אם לא ימלאו את כול המקומות

עד מתי יש אפשרות לשינויים?,כי הבנתי שיש אופציות של הרגע האחרון להיכנס, יהיה נחמד אם נוכל בסוף להגיע ל90 כמו בטוקיו למרות שזה לא כזה ריאלי, מה שכן יש אופציות לא רעות בכלל להישגים בחלק מהענפים 

מרגיש לי שגם אפשר להתעלות משמעותית על ההישגים מטוקיו 

אני לא בטוח.  עדיין לא לקחו את כול המקומות לרוסים.   ועדיין לא הגיע הזמן לכול המדינות לקבל את המקומות.  יכול להיות מצב שבו מישהו מבטל והכרטיס עובר לישראל.  אבל נגמר הזמן לעשות קריטריון.  כול התחרויות העפלה נגמרו.  רק נשארו תחרויות כדורסל

• 1 month later...

השיוטים מעט מלחיצים כי שם הכל פתוח אבל יכול להיות שמחר אפילו יהיה יותר טוב מהיום:hyper: 

1 hour ago, Dnl said:

השיוטים מעט מלחיצים כי שם הכל פתוח אבל יכול להיות שמחר אפילו יהיה יותר טוב מהיום:hyper: 

נכון אבל שתיהם ישר בחצי גמר, צריך להיות בין 2 הראשונים ומדליה מובטחת

Share

• Create New...