website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

8 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

https://sportklub.n1info.rs/sk-fight/srbija-sa-osam-predstavnika-na-olimpijskim-kvalifikacijama/

Ne znam, svi mogu do kvote a na kraju mozemo da ostanemo i bez ijedne:d

Kao i svaki sport kod nas. :)

Racunam da imamo makar 3 dobra kandidata za kvotu.

Link to comment
Share on other sites

Sto se veslanje tice, pod hitno raspustiti savez. Toliko je loseg ucinjeno za kratko vrijeme da ce se to tesko ispraviti.

Dubl skul ide ne zahvaljujuci odluci saveza vec intervencijom WR. To se nikada nije desilo.

Link to comment
Share on other sites

Zrijeb za dzudo je izasao.

Zabic protiv Kamps, nezgodna protivnica, odlicni rezultati u skorije vrijeme. Mislim da Milica odmah ispada.

Ako joj se posreci ide na Marenko pa na Kim. Tu vec nema sanse.

Milica Cvijic u -78 kg. Prvo SP. Pretezak zrijeb, odmah na Li.

Marica ima solidan zrijeb. Prvo dvije Mongolke, potom u cetvrtfinalu Japanka ili Mokdar. Na papiru je favorit u svom dijelu kostura. Nadam se da ce to opravdati.

Milica Nikolic takodje protiv Mongolke, a onda Vargas, u 1/4 finalu vjerovatno Babulfat.

Stojadinov odmah protiv Stangar, mislim da nema sanse.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Sto se veslanje tice, pod hitno raspustiti savez. Toliko je loseg ucinjeno za kratko vrijeme da ce se to tesko ispraviti.

Dubl skul ide ne zahvaljujuci odluci saveza vec intervencijom WR. To se nikada nije desilo.

А ја сам мислио да се овакве ствсри дешавају само у тамо неким афричким државама . Стварно срамота

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ChandlerMne said:

Dvojac dobar, dubl skul jos bolji.

Ne znam koliko su realne kvote ali je ovo pokazatelj koliko je savez debilan. Pimenov i Mackovic su imali odlicnu perspektivu.

Mislim da nisi forsirali danas toliko, videcemo sutra realne sanse za kval! Ako se kvalifikuju da li ce Pimenov veslati i skif ili ne

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Mislim da nisi forsirali danas toliko, videcemo sutra realne sanse za kval! Ako se kvalifikuju da li ce Pimenov veslati i skif ili ne

Hoce. Nije to cesto na OI ali se desava, vesla se i dvojac i cetverac ili dvojac i osmerac.

Plus, procjena je da u DS imaju mnogo vecu sansu za dobar plasman nego on sam u skifu. Skif bi mu sluzio za uveslavanje. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...