website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

11 minutes ago, Rafoo said:

99% igramo protiv Grka u pf,i mislim da je to kraj za nas

Kakva glupost na kraju nas kostala protiv NZ jer mislim da bi u kontra pf Slovenija pobijedila Grčku i u finalu opet sa Slovenijom imali šanse,ovako su mi nade na minimumu

Iskreno mislim da je čak bolje igrat s Grčkom u polufinalu nego u finalu, ali naravno pod uvjetom da Slovenija nije prva u našoj grupi, pa da u finalu idemo na slovence. Ako bi drugi par bili NZL i DOM onda su nam šanse velike. Slažem se da bi problem bio da Slovenija dobije 29+ razlike i ona bude prva, pa da na njih opet idemo u eventualnom finalu, ali na onoj drugoj utakmici je na poluvremenu +7 za Sloveniju šta znači da je Slovenija trenutno out. Iskreno nakon ove dvije utakmice nisam optimist ne zbog igre naših već zbog suđenja. Najviše me ubola u oko situacija na 86:86 45 sekundi prije kraja kad su suci gledali čiji je aut i dosudili NZL, iako je očito bilo da je naša. Tu situaciju su zumirali ono do milijuntog piksela, a prije toga kad je bila potencijalna namjerna na Zupcu, gledali su situaciju iz zadnjeg reda tribina.... i protiv slovenaca je bilo loše suđenje. Nemamo dobar status i zato mislim da će nas protiv grka suci uništit i to me više brine nego naša igra. 

Ja stvarno vjerujem u košarkaše!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nije uopce bitna utaknica protiv N.Zelanda vjerojatno su igrali mamurni, i Brazil je danas izgubio od Kameruna i izbacio Crnu Goru zbog toga, tako da totalno nebitno bitno je sad dobiti Dominikansu republiku sa što manje stresa i u finalu biti spremni

Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2024 at 4:46 PM, prso1000 said:

U Tokiju smo imali 60 sportaša, a Parizu 73. Porast je prije svega zbog rukometaša. Ako pogledamo samo pojedinačne sportove pali smo sa 47 na 46 kvota. 
 

Novi sport:

BMX freestyle +1 

 

Veći broj kvota nego 2020: 

Atletika +2 

Veslanje +2 

Jedrenje +2 

Stolni tenis +1 

Plivanje +1 

 

Bez promjena: 

Gimnastika 

Judo 

 

Manji broj kvota nego 2020: 

Tenis -2 

Boks -1 

Kanu/Kajak -1 

Streljastvo -1 

Taekwondo -1 

 

 

Sportovi bez kvote u 2024: 

Hrvanje -2

Bickilizam -1 

Karate -1 

 

kad se uzme u obzir da je broj dostupnih kvota opet smanjen i norme pojačane, rekao bi ispalo je ok. 
 

 

 

Cekamo košarkaše. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Vidim da si komentirao na Judo forumu vezano za Puljiz. Misliš da ima šanse?

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Petar1973 said:

Vidim da si komentirao na Judo forumu vezano za Puljiz. Misliš da ima šanse?

Pa ako stvarno netko vrati jednu od ovih pozivnica (neovisno o spolu) ili kontinentalnu žensku kvotu iz Oceanije ona bi bila prva u redu. 
odustajanje Rusa nažalost neće joj pomoći. 
 

netko je napisao da je 14 pozivnica a ima ih 15. E sad nisam nigdje našao potvrdu toga. Vidjet ćemo. 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, prso1000 said:

Pa ako stvarno netko vrati jednu od ovih pozivnica (neovisno o spolu) ili kontinentalnu žensku kvotu iz Oceanije ona bi bila prva u redu. 
odustajanje Rusa nažalost neće joj pomoći. 
 

netko je napisao da je 14 pozivnica a ima ih 15. E sad nisam nigdje našao potvrdu toga. Vidjet ćemo. 

Danas je u sportskim novostima izišao članak o broju hrvatskih sportaša na OI. Naveli su da se očekuje da se još nekoliko naših plasira kada se maknu sve neprihvaćene kvote i svi sportaši koji iz nekog razloga neće nastupiti. Nisu naveli sportove, ali ovako na prvu meni padaju na pamet plivanje, atletika, streličarstvo, streljaštvo, skokovi u vodu, moderni petoboj, judo, hrvanje, boks......sportovi u kojima naši nisu previše ispod crte.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Petar1973 said:

Danas je u sportskim novostima izišao članak o broju hrvatskih sportaša na OI. Naveli su da se očekuje da se još nekoliko naših plasira kada se maknu sve neprihvaćene kvote i svi sportaši koji iz nekog razloga neće nastupiti. Nisu naveli sportove, ali ovako na prvu meni padaju na pamet plivanje, atletika, streličarstvo, streljaštvo, skokovi u vodu, moderni petoboj, judo, hrvanje, boks......sportovi u kojima naši nisu previše ispod crte.

Mozda plivanje i judo. Atletika sigurno ne, predaleko su naši od crte. 
Streličarstvo nemam pojma kako ide realokacija ako je bude. 
Streljastvo sumnjam. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...