website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Duki1994 said:

Mislim da po naciji na jednom natjecanju samo jedan moze uzeti kvotu tako da ce bolji od njih dvoje uzeti preko prvenstva a drugi vjerojatno preko rankinga.

 

 

Da u pravu si, to bi mogla biti kvota za Maričića , ali nisam siguran, mislim da moraš biti u finalu. Poljak i Madjar imaju kvotu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Duki1994 said:

Ne mogu Francuzi obje uzeti , ako Norveška ima dva predstavnika (to sam predvidio) onda bi naš trebao uzeti, jel moguće haha

Izgleda da je to pravilo sa finalom promijenjeno, tako da je to kvota za Maričića 

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, prso1000 said:

Izgleda da je to pravilo sa finalom promijenjeno, tako da je to kvota za Maričića 

 

 

Da li znas mozda da li su pravila ista kao i na proslim OI da ima pravo nastupa i na drugoj disciplini ako se kvalificirao u jednoj?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Duki1994 said:

Da li znas mozda da li su pravila ista kao i na proslim OI da ima pravo nastupa i na drugoj disciplini ako se kvalificirao u jednoj?

naravno, moze nastupati i u zracnoj 

Gorsa trenutno stoji dobro u zracnoj preko renkinga, u trostavu mislim da zaostaje previse. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

za kvotu u zracnoj (1 kvota preko renkinga) trenutno stanje prije SK u Minhenu. 

Tesko je reci sta mu je potrebno jer se ne vide detaljni rezultati, maks se racuna 10 rezulata, tako da se nekima mogu i brisati rezultati djelomicno. 

 

1. KOR 7336

2. Gorsa 7276

3. ISR 7218

4. GER 6952

5. SWE 6114

6. NOR 5630

 

Izmedju ovih 6 ce se odluciti. Svi su prijavljeni za sK u Minhenu. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...