website statistics
Jump to content

Kvalifikacije Pariz 2024 (Hrvatska) Road to Paris 2024


Rafoo
 Share

Recommended Posts

Stolnotenisači osigurali 2 mjesto u skupini,te idu na nekog ko je završio na 3 mjestu u ostalim skupinama

Stolnotenisačice nakon velike pobjede nad Francuskom, protiv Egipta im pobjeda donosi prvo mjesto skupine i direktno u osminu finala,dok bi poraz mozda nas i spustio na 4 mjesto i ispadanje 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Rafoo said:

Stolnotenisači osigurali 2 mjesto u skupini,te idu na nekog ko je završio na 3 mjestu u ostalim skupinama

Stolnotenisačice nakon velike pobjede nad Francuskom, protiv Egipta im pobjeda donosi prvo mjesto skupine i direktno u osminu finala,dok bi poraz mozda nas i spustio na 4 mjesto i ispadanje 

Glatki prolaz 3:0,ali prolaze kao 3 iz skupine 

Link to comment
Share on other sites

Stolnotenisačice dobile u Play off na papiru najlakšeg mogućeg protivnika Maleziju, ako prodju idu na Japan i tu je kraj. 
 

Stolnotenisaci su dobili dobar ždrijeb, Brazil (tu je moglo lakše) a ako prodju Portugal. Iskreno od mogucih protivnika u 1/8 finala Portugal i Slovenija su jedine ekipe sa kojima možda imamo šanse. naravno prvo treba dobit Brazil. 
 

ja mislim da ulaskom u 1/8 finala i ako nitko ko je trenutno slabiji od nas na renkingu udje u 1/4 finale to bi trebalo biti dovoljno. znaci nadamo se sa neće biti iznenadjenja osim nas protiv Portugala :) 

 

naravno poraz od Brazila znaci ništa od ekipne kvote. 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

Stolnotenisačice 3-1 protiv Malezije sad Japan, nemoguća misija 

 

Stolnotenisaci 3-0 protiv Brazila, Pucar jedva, ostalo glatko. 
sad protiv Portugala za kvotu, iako ovo 1/8 finala bi trebalo bit dovoljno. Trebalo bi se dogoditi neko veliko iznenadjenje da ne dobijemo kvotu. Sumnjam da će Kinezi, Njemačka ili Francuska izgubit u 1/8 finala. 

Edited by prso1000
Link to comment
Share on other sites

Pa evo gledam i čini mi se malo vjerojatno da bi naši mogli toliko pasti i pojedinačno i momčadski u odnosu na ostale koji se nisu kvalificirali. Indija ima skor 3 pobjede i 3 poraza, Slovenija ima 3 pobjede i 2 poraza, Hong Kong ima 3 pobjede i 2 poraza (ispali u ranijoj fazi), Engleska (Velika Britanija) ima 2 pobjede i 3 poraza (isto ispali u ranijoj fazi), Belgija 1 pobjeda i 3 poraza (ispala u grupi), jedino Poljska ima kao i mi 4 pobjede i 2 poraza. Ali Poljska za našima zaostaje preko 900 bodova u rankingu.

Pojedinačno imamo Pichforda (ENG) 4-2, Wong (HKG) ima 7-0, Dyjas (POL) 6-1, Kulczycki (POL) 5-2, Jorgić (SLO) 8-0, Kožul (SLO) 3-2. Ostali koji su iz konkurentskih reprezentacija nemaju pozitivan omjer. Neznam na koji će se način bodovati pojedinačni učinak, a što se tiče momčadskih bodova tu ne nas ne bi trebao nitko preći.  Nasu ni naši baš loši bili u omjerima osim Zeljka. Pucar ima 6-2, Gaćina 3-2, Zeljko 2-5, Kojić 2-1. Stvarno bi bilo prilično čudno da ovdje ostanemo bez kvote.

Link to comment
Share on other sites

13 kvota je podijeljeno. Tri će se još dodijeliti preko renkinga. 
 

po sadašnjem renkingu te kvote bi uzeli HGK, SLO i CRO. Ali HGK je rano ispao i izgubit će 900 bodova. 
mi i SLO ćemo za ekipno SP zadržati bodove kao i dosad. Znaci preskačemo HGK. 
 

sto se tiče single renkinga to je jako komplicirano, ali sumnjam da će se previše promijenit. Možda maksimalno 100 bodova gore dolje. Tako da mi i Slovenija smo unutra. A treća kvota nemam pojma, bit će valjda Indija. 
 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...