website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

1 minute ago, Майкл said:

 

Kao sa nama, uništio ih je kontra-ritam Slovenki, kao i nas umalo :d Da nije bilo sedmeraca po skandinavske linije izgubile bi mnogo ubedljivije. Bile su poprilično spore u odbrani, što me je čudilo... Slovenke su bile prosečne.

videcemo onda za 2 dana

 

svedjanke su mozda i pustile ovo.....Spanija ako dobije Sloveniju, Slovenke svakako ispadaju

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DaniSRB said:

videcemo onda za 2 dana

 

svedjanke su mozda i pustile ovo.....Spanija ako dobije Sloveniju, Slovenke svakako ispadaju

 

Ne znam... Videćemo. Naše bi trebalo da odigraju maksimalno, jer realno ništa ne gube.

 

Šta je sa Janjušević, btw? Da li je opet povređena? :( 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Майкл said:

 

Ne znam... Videćemo. Naše bi trebalo da odigraju maksimalno, jer realno ništa ne gube.

 

Šta je sa Janjušević, btw? Da li je opet povređena? :( 

Pa nije. Ali je imala tesku povredu cele sezone, tako da je i bilo ocekivano da ne bude na EP :( Prava steta. Ali valjda ce sledece godine biti u formi. Ona je Sanjina naslednica.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Pa nije. Ali je imala tesku povredu cele sezone, tako da je i bilo ocekivano da ne bude na EP :( Prava steta. Ali valjda ce sledece godine biti u formi. Ona je Sanjina naslednica.

 

Šteta :(

Ona je fenomenalna, jak prodor, brza, dobar šut. Sve što treba beku... Mnogo bi bolja ekipa bila da je i ona tu.

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

Ja ne znam zasto, ali meni je Dragica bas kul :d

 

Nama je problem sto mi u rukometu ne znamo da igramo konstnatno dobro, vec uvek dodje trenutak u mecu kada igramo ocajno. I to se svaki put desi. I tako smo milion dobijenih utakmica izgubili. I ja ne vidim da to bilo koji trener na svetu moze da promeni. To je iskljucivo do igraca koji igraju. Panika ih uhvati uvek kad se mec lomi, a to ne sme da se desava.

Ne znam, meni je bas antipaticna:d da se razumemo cenim njenu igracku karijeru ali mislim da nam je potreban bolji selektor! Mada voleo bih da me uveri u suprotno kao sto je Zoki uradio:d Mislim da je ocigledno da posle ovoga nece doci do smene tako da bi ona mogla da razmisli bar o vracanju neke igracice u tim, bar Dragane i Sanje!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...