website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, DaniSRB said:

pa ovo za rumuniju je teski prosek kakvi su oni nekad bili

 

 

+ premalo sansi za medalju. Oni imaju fantazija trenere (nekoliko Italijana vodi muski tim), a i regatne staze su im bukvalno spejs satl u odnosu na nase. Pa opet su nekako iz godine u godinu slabiji na svetskom nivou. Oni na EP dominiraju, dodje SP osvoje dve medalje. A to je smesno.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se mnogo vise razocarao kajakasima. Od njih sam ocekivao i kvote i medalje a nisam dobio nista. Veslaci su mi jasni odavno. Napisao sam sta mislim o sansama i poklopilo se. 4ac je bio los svaki put osim u repasazu. Tako da se slazem sa Danijelom. Skif nije imao sanse. DS takodje.

I kajakasima i veslacima je problem neuveslanost i kondicija. Sastavi se prave ad hoc, pripreme su lose, nedovoljno trka. I onda ocekujemo nesto... ne ide to tako. 

Ali ok, smijesno mi je vise i da pricam o necemu sto svaki ozbiljniji fan zna a savezi ne znaju. 

 

Link to comment
Share on other sites

Generalno gledano veslanje je u istocnoj evropi sve slabije. Jedino je jos Rumunija ostala koja moze da osvoji 2+ medalje (Poljsku necu tu racunati oni su mi nekako vise zapad nego istok haha) i ja im stvarno zelim da osvoje sto vise medalja u Tokiju, jer su oni nacija koja je najvise propala od tipa 2004 pa do sada sto se sporta tice. Zajedno sa Kubom.

 

A i u veslanju je jako tesko stvoriti dobre veslace. Prvo treneri, nasi naravno pojma nemaju. Jer da podsetim mi smo 2013 na juniorskom sp uzeli tri medalje. Osmerac!!!, m2- i m1x i od njih danas samo Mackovic i Pivac veslaju. A gde su ostali? Za Sljukica znamo haha

 

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Just now, dareza said:

Generalno gledano veslanje je u istocnoj evropi sve slabije. Jedino je jos Rumunija ostala koja moze da osvoji 2+ medalje (Poljsku necu tu racunati oni su mi nekako vise zapad nego istok haha) i ja im stvarno zelim da osvoje sto vise medalja u Tokiju, jer su oni nacija koja je najvise propala od tipa 2004 pa do sada sto se sporta tice. Zajedno sa Kubom.

 

A i u veslanju je jako tesko stvoriti dobre veslace. Prvo treneri, nasi naravno pojma nemaju. Jer da podsetim mi smo 2013 na juniorskom sp uzeli tri medalje. Osmerac!!!, m2- i m1x i od njih danas samo Mackovic i Pivac veslaju. A gde su ostali? Za Sljukica znamo haha

 

 

kad su stavili sliku Sljukicevog tate iz mladjih dana ja mislila on se tako zabucio, gledam i ne verujem :d

Link to comment
Share on other sites

Just now, DaniSRB said:

posto je Sp u veslanju za nas zavrseno, ni dvojac nije zadovoljio moje kriterijume za Oi, ali ajde posto su top 8, cisto da ne ostanemo bez predstavnika u ovom sportu

 

Ma bice dobri videces. Meni se ova posada mnogo vise svidja od Bejika i Vasica.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...