website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Svi se sjećate onog topica sa starog foruma, gdje smo diskutovali o realnim, pesimističnim i optimističnim prognozama za Rio. Žao mi je što se taj topic ne može vidjeti. Sada je već lako davati završne prognoze. Imamo dobru osnovu za to. Sve do 2015 smo mislili da ćemo imati rekord, sad je jasno da je i do 100 skoro nemoguće doći. Evo moje analize.

Plivanje - realno još jedna kvota (Lenđer). Sve preko je bonus. Niko nije ni blizu OQT. Zaista ne znam ko bi mogao još da se umiješa. Najoptimističnija prognoza - još 3.

Streličartvo - realno 0, vrlo teško 1 (Popović)

Atletika - to bi mogao da bude izvor makar još par kvota. Realno još Mirković, Dudaš, Bekrić, Subotić, Ristić,  optimistično 2 muška maratonca, Samac. Maksimum do još 8.

Boks - realno niko, u najboljem možda Drenovak

Kanu - realno niko, u najboljem još Bedeč i Mladežić.

Biciklizam - uz malo sreće još jedna kvota

Košarka - biću optimističan pa ću reći da je 12 kvota realno. Nije grupa teška ali može da bude problema protiv Portorika i Češke.

Džudo - realno 1, u najboljem 3

Veslanje - realno niko, u najboljem singl skul žene i dubl skul muškarci

Jedrenje - niko

Stoni tenis -realno 1, u najboljem slučaju 2 takmičara

Tenis -realno 4, u najboljem 7

Rvanje - realno još jedna, u najboljem 2.

Bilans : realno 95-98, optimimistična prognoza 107

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ChandlerMne said:

Svi se sjećate onog topica sa starog foruma, gdje smo diskutovali o realnim, pesimističnim i optimističnim prognozama za Rio. Žao mi je što se taj topic ne može vidjeti. Sada je već lako davati završne prognoze. Imamo dobru osnovu za to. Sve do 2015 smo mislili da ćemo imati rekord, sad je jasno da je i do 100 skoro nemoguće doći. Evo moje analize.

Plivanje - realno još jedna kvota (Lenđer). Sve preko je bonus. Niko nije ni blizu OQT. Zaista ne znam ko bi mogao još da se umiješa. Najoptimističnija prognoza - još 3.

Streličartvo - realno 0, vrlo teško 1 (Popović)

Atletika - to bi mogao da bude izvor makar još par kvota. Realno još Mirković, Dudaš, Bekrić, Subotić, Ristić,  optimistično 2 muška maratonca, Samac. Maksimum do još 8.

Boks - realno niko, u najboljem možda Drenovak

Kanu - realno niko, u najboljem još Bedeč i Mladežić.

Biciklizam - uz malo sreće još jedna kvota

Košarka - biću optimističan pa ću reći da je 12 kvota realno. Nije grupa teška ali može da bude problema protiv Portorika i Češke.

Džudo - realno 1, u najboljem 3

Veslanje - realno niko, u najboljem singl skul žene i dubl skul muškarci

Jedrenje - niko

Stoni tenis -realno 1, u najboljem slučaju 2 takmičara

Tenis -realno 4, u najboljem 7

Rvanje - realno još jedna, u najboljem 2.

Bilans : realno 95-98, optimimistična prognoza 107

 

Bice bar 5 u tenisu :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...