website statistics
Jump to content

OI PARIZ 2024.-5.8.2024. (ponedjeljak)


 Share

Recommended Posts

1 hour ago, prso1000 said:

Izašao je ždrijeb u taekwondo. 
 

bez nekih iznenadjenja, sve po očekivanom za naše, ali repesaz funkcionira ipak drugačije nego sto sam mislio. To bitno umanjuje šanse za Lenu, ali možda poboljšava za dečke. 
 

Stojkovic u 1/8 finala na Kanadjanku s hrvatskim korijenima Josipa Kafadar. 
u 1/4 finalu vjerovatno Souza iz Meksika (ili Dhahri iz Tunisa). Polufinale prva nositeljica iz Tajlanda. Ona je vjerovatno prevelik zalogaj. 
 


uglavnom mora dobiti prve dvi borbe pa šta bude. 

U repesazu onda zavisi ko će biti u finalu iz druge polovice. Puno opcija ali mogle bi biti Iranka, Spanjolka, Kineskinje ili Turkinja. Ne znaš šta je gore. Ja bih birao Kineskinju u borbi za broncu. 
 

 

Golubic počinje protiv Pie iz Dom. republike. Težak meč, ako prodje onda drugi nositelj Sinden iz GBR. Sinden bi mogao do finala to bi gurnulo Golubica u repesaz. Prvo protiv Kassman iz PNG, a onda protiv polufinaliste iz gornjeg dijela ždrijeba. Ako Rashitov kao prvi nositelj bude u finalu onda bi to mogli biti Perez Polo (ESP) ili Alphaphilip(FRA), tu bi Golubić imao neke šanse. Naravno postoji milion opcija ali to je ako sve bude išlo po nekim očekivanjima, sto sigurno neće biti slučaj. 
 

Sapina otvara protiv Ann (GAM). U 1/4 finalu vjerovatno Ordemann iz Norveške (ili Slovenac Divković). To će bit gusto. Ako prodje u 1/2 finalu bi mogli biti Sansores (MEX), Rafalovich (UZB) ili Salimi (IRI). Ja bih birao Rafalovicha. Ali svi na putu su pobjedivi, isto tako može od svakog izgubiti.  I ovde milion opcija sto se repesaza tiče. 
 


 

 

 

Takva vrsta repesaža je bila i do sada u taekwondou, po meni je to pravednija varijatna nego ona u judu

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...