website statistics
Jump to content

OI PARIZ 2024.-3.8.2024. (subota)


 Share

Recommended Posts

45 minutes ago, Vissoko19 said:

a bio je u borbi za medalju , kako ima još puno etapa i puno šansi za 30 mjesta zar ne

 

I dalje je u borbi za medalju sve se to da promjeniti..za razliku od tvog razmišljanja

Link to comment
Share on other sites

da, da, pogotovo sa sadašnjim 16 plasmanom u 6 rati, opet će biti u medal race  ako  veliki zaostatak.

naši jedriličari su velikodušni, najprije puste protivnicima da stvore veliku razliku  a ond počeinju tek jedriti.

i onda naravno nemamo sreću,ili su suci protiv nas   (disc Fantela Palma) 

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Vissoko19 said:

Ispravak

opet moja greška ne 16,

nego opet idemo  prema našem dobrom 30 mjestu (trenutno 28)

ne bi bilo fer pokvariti dobar običaj zar ne

Isusa ti pa naporan si s tim glupostima,daj promjeni forum za Sloveniju ili Srbiju ako ti nista ne pase od nasih

Link to comment
Share on other sites

ne kako mi nebi pasalo za naše

naprimjer,   ono što su izveli braća Sinković, a što sene vidi tako često u svim sportovima, 

trebalo bi prikazivati u svim sportskim klubovima, kao primjer što znać dobar  rad i dobar trener

ali  mora netko i pohvaliti ostale naše uspjehe, koji su obečavali medalje ili borbe za njih, 

jer je očito u pitanju psiha( Ranteš, Gorša, Fantela, Palma)  a ne samo sreća

 

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Vissoko19 said:

ne kako mi nebi pasalo za naše

naprimjer,   ono što su izveli braća Sinković, a što sene vidi tako često u svim sportovima, 

trebalo bi prikazivati u svim sportskim klubovima, kao primjer što znać dobar  rad i dobar trener

ali  mora netko i pohvaliti ostale naše uspjehe, koji su obečavali medalje ili borbe za njih, 

jer je očito u pitanju psiha( Ranteš, Gorša, Fantela, Palma)  a ne samo sreća

 

 

Pričaš teške gluposti po kladionicama Ranteš bio 9ti favorit. Gorša 14ti, Fantela 10ti, Palma 10ti... ne razumijes se u sport ili namjerno provociras naravno da se svi nadaju medalji ali nitko od njih nije bio favorit... pogledaj malo ostale države i.vidi nas opet radimo čuda , ali eto mi i da imamo 10 zlatnih opet ce se naci neka budala koja ce pljuvati ovog 11og koji je bio 30ti

Link to comment
Share on other sites

Pa ljudi zar ne vidite da vas provocira. 
to je radio i po drugim forumima. Omiljena rečenica mu je bila dno dna. 
ne možeš vjerovat da stariji čovjek koji ima čak i svoj obrt, iako mi nije jasno kako, u njegovim godinama nema pametnijeg posla. Čak mu i ime znam. 

Kod njega samo ignore pomaze. 

uz to postoji funkcija da ne vidite njegove postove. 
 

Link to comment
Share on other sites

kadas am aja rekao dno dna

nikad to si me zamijenio sa nekim

drugim

i nema me  na  drugim forumima, ne valjaj gluposti, nisam kao ti po svim forumima koji postoje

samo ovdje

inače nadam se još najmanje  3 medalje, gimnastika, taekvando i to bi bilo izvrsno. u očekivanjima

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...