website statistics
Jump to content

Квалификационо пролеће 2024. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Vidim da tamo pisu da Italijanka uzima kvotu ali je Teodora sada 18. i mislim da ona uzima kvotu po bodovima!

Stefanovic ima sansu narocito sa medaljom ovde, Gorsa, austrijanac i svedjanin su malo bodova uzeli ovde

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
30 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Vidim da tamo pisu da Italijanka uzima kvotu ali je Teodora sada 18. i mislim da ona uzima kvotu po bodovima!

Stefanovic ima sansu narocito sa medaljom ovde, Gorsa, austrijanac i svedjanin su malo bodova uzeli ovde

Vidim i ja, evo pojma nemam. Valjda je fazon u tim bodovima koji se brišu na rankingu. Italijani nisu baš vični engleskom pa ne mogu da ih razumem najbolje :d

 

Sve u svemu da je pogodila desetku umesto jedva osmice poslednji metak bila bi kvota sigurno. 

 

 

Edited by nenad
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, nenad said:

Vidim i ja, evo pojma nemam. Valjda je fazon u tim bodovima koji se brišu na rankingu. Italijani nisu baš vični engleskom pa ne mogu da ih razumem najbolje :d

 

Sve u svemu da je pogodila desetku umesto jedva osmice poslednji metak bila bi kvota sigurno. 

 

 

Ja mislim da nisu u pravu, Teodora dobija 556 a Italijanka 140 bodova, razlika je bila nekih 200 bodova u korist Italijanke, videcemo ali ja mislim da Teodora dobija:fingers:

Stefanovicu treba ja mislim 5. mesto po mojim nekim racunicama ali sa medaljom bi bio siguran

 

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima,

 

Nažalost Teodori je nedostajalo 20 poena da bi bila ispred ITA i SLO.

Znači danas joj je trebalo bar 16 mjesto.

Da je bar ubola devetku u zadnjoj seriji bila bi ispred obe pomenute rivalke. 

Ovako će biti tek 7 na ovoj listi nekvalifikovanih. Velika šteta.

Link to comment
Share on other sites

Nije mi previse zao. Imala je Teodora puno prilika, ni jednu nije iskoristila.

Nije stabilna, konstantna. Talenat ima ali nije dovoljno samo to.

 

Dobar rezultat Marte Novovic u 25 m. Od Zorane prije 10ak godina, nismo imali nekih rezultata. Nadam se da ce nastaviti da se razvija u dobrom smjeru.

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...