website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Treba reći da mi nemamo luksuz da nam otkaže ceo jedan tim ili se povredi misteriozno. Mada i kao takvi se može nešto uraditi. Evo primer Brazila recimo i Letonije. To je kad je postavljen sistem igre u napadu koji ne zavisi baš uvek od raspoloženja jednog igrača. Luka je danas dosta presedeo, Slovenija jeste izgubila nešto za to vreme, ali ne mnogo. Letonci igraju bez Porzingisa i starijeg Bertansa.. Brazilcima se povredio Neto.. Svi mogu da izvuku nešto preko kvaliteta, mi ne možemo ni u okviru kvaliteta. Našim igračima je više potreban psiholog nego trener. Kako drugačije objasniti neke stvari danas od Bogdana. 

Link to comment
Share on other sites

Slazem se. Moze se kad se hoce...

Italijani nema sanse da izgube od Portorika, ne znam sta se mediji prave blesavi. Nisu ludi da to dozvole. 

Tako da opciju da mi zavrsimo prvi ne vidim ni u bajci.

Pitanje je da li sa ovako losim nastupom mozemo da uradimo nesto i protiv DR. Sa ovako losim Bogdanom nemamo sanse protiv njihovih sutera. 

Ako se ipak plasiramo u 1/4 finale, dobro je pitanje zasto svi po automatizmu misle da SAD dobijaju Litvaniju. Litvanija moze da iznenadi, igraju rastereceno. Pitanje je i sta Litvaniji vise odgovara, Italija ili neki drugi tim, mada racunam da im je svejedno. Kako god bilo, ovi koji su otkazali su sustina problema.

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

Пораз Такова на старту, Перишић остварила једну победу пре пораза од Кинескиње.

 

Ивана победила у ДЛ са 6,88м. Гардашевић седма са 6,46м.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, nenad said:

Nešto razmišljam, uopšte nije nerealna opcija da imamo samo jednu ekipu u timskim sportovima na OI: žensku odbojku. Ok, tu je 3x3, ali mi je to nešto kao kajak četvorosed. 

Не бих био толико песимистичан.

 

Остало је још пет места за Европу у ватерполу, а од неквалификованих нација смо ту ми, Хрвати, Црногорци, Италијани и Шпанци. Значи морали би да буду испред нас типа Грузијци и сви претходно побројани на СП па да не одемо, пошто рачунам да немамо баш шансе да остваримо квоту на ЕП (где ће се вероватно Италијани или Шпанци квалификовати). Тако да ми тај сценарио делује прилично нереално након овог СП.

 

За женску кошарку је теже обезбедити место на квалификационом турниру него квалификовати се. Такође би и одбојкаши имали шансу да оду преко ренкинга уз добро одиграну ЛН.

 

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, nenad said:

Nešto razmišljam, uopšte nije nerealna opcija da imamo samo jednu ekipu u timskim sportovima na OI: žensku odbojku. Ok, tu je 3x3, ali mi je to nešto kao kajak četvorosed. 

Vaterpolisti imaju srecu da ipak ima vise mjesta na OI nego sto oni pokazuju kvaliteta. Tako da racunam da ce i oni biti na OI 99%. Ostale ne racunam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...