Jump to content

Welcome to Totallympics, the home of Olympic Sports!

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to other members, get your own private messenger, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.

Login | Create an Account

DaniSRB

Serbia National Thread

Recommended Posts

dareza    290

Devojke su odlicile da ne forsiraju i da cuvaju snagu za 1/2. Videcemo da li je to dobra taktika. Ne bih rekao da jeste, posto Milica ima k1 500, pa k1 200 pa onda ovo. Ali ajde.

Edited by dareza

dareza    290

Milica tek 6. :( Ne znam sta da ocekujem sada od ostalih haha

dareza    290

Neko koga ja drzim na avataru mora da osvoji zlato naravno. Sad cu ih drzati do Tokija :d

• Like 1
  • Haha 3

Nekako mi je krivo sto ce Grujic i Novakovic otpasti za OI discipline, mislim da na kraju nece biti ni u konkurenciji za k4:( Ali propustili su svoju sansu u Riju!!

dareza    290
3 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Nekako mi je krivo sto ce Grujic i Novakovic otpasti za OI discipline, mislim da na kraju nece biti ni u konkurenciji za k4:( Ali propustili su svoju sansu u Riju!!

Meni nije uopste :d Imali su sansu da osvoje medalju kada su bili najbolji. Sad sta da im radim. Samo se nadam da ce Dragosavljevic uspeti obojicu da dobije kad bude bilo potrebno.

3 minutes ago, dareza said:

Meni nije uopste :d Imali su sansu da osvoje medalju kada su bili najbolji. Sad sta da im radim. Samo se nadam da ce Dragosavljevic uspeti obojicu da dobije kad bude bilo potrebno.

Hoce sigurno, Dragosavljevicu je najveci motiv sada Tokijo, jos uvek se secam koliko je bio ljut na Novakovica kada nije hteo da mu pruzi ruku!!:lol:

Realno, Dragosavljevic moze i do medalje, Novakovic ne!!

dareza    290
13 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Hoce sigurno, Dragosavljevicu je najveci motiv sada Tokijo, jos uvek se secam koliko je bio ljut na Novakovica kada nije hteo da mu pruzi ruku!!:lol:

Realno, Dragosavljevic moze i do medalje, Novakovic ne!!

Ja i dalje nemam poveranja toliko u Dragosavljevica. On jos uvek nema svetsku medalju. Sada je vreme da uzme konacno. Jer ne vidim ko sem njega moze da nam donese jos neku medalju.

Майкл    156

Ono što je trebalo da se desi u Riju , a nije, desilo se danas. Obećano, ispunjeno. :bowdown: Nemci su se raspali kada su videli da ne mogu da ih pobede :lol:

Šteta za Milicu, ali biće bolje!

1 hour ago, dareza said:

Ja i dalje nemam poveranja toliko u Dragosavljevica. On jos uvek nema svetsku medalju. Sada je vreme da uzme konacno. Jer ne vidim ko sem njega moze da nam donese jos neku medalju.

Pa trenutno samo on, videcemo cetverci kakvi su posle, ono juce ne mora nista da znaci!!

Майкл    156
4 minutes ago, DaniSRB said:

nista od ovih vaterpolistkinja.....i dalje pojma nemaju :(

Napredujemo polako, ako ništa drugo, ne možeš odmah očekivati bum :dunno: