website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

6 minutes ago, DaniSRB said:

Kako ste zadovoljni ovom sportskom godinom? :d

Evo moje analize:

Fudbal- curama nisam zadovoljan ni malo. Seniorkama narocito. A tim se konacno kvalifikovao,i to je dobro. Mladi su za sada sjajni,nadam se plasmanu na EP a onda i na OI. Ali kao po obicaju FSS OI stavlja u zadnji plan. U globalu sam zadovoljan sezonom. I klubovi su bili ok.

Kosarka - dame uzas. Sramota. Pred kraj je stigla lijepa vijest o Marininom povratku pa me to raduje. Momci su bili dobri mada steta za zlato. Svakako da smo sada pravi,kao nekada.

Odbojka- zadovoljan sam. Jedna godina uspjeha,odrzavamo visok nivo kod dama.

Vaterpolo- momci su malo podbacili al je to ocekivano. Bolje sada nego na OI. Djevojke su bile uobicajeno prosjecne. Cekam prikljucak sa najboljim.

Rukomet - lose. Na momente obije selekcije bljesnu al sve to slabo zavrsi. Curama treba dati sansu,ima nade za Tokio ali... Momke cemo da vidimo. Mladje kategorije uzasne...

Hokej na travi - hm... nepostojeci savez. 

Ragbi - nisam pratio ali Tokio je iluzija svakako

Bejzbol i softbol - nisam.pratio

Link to comment
Share on other sites

Plivanje - Sabo je izvukao godinu. Svi ostali... ima talenata dosta tako da do Tokia moze biti odlicno. Djeojaka ni za lijek.

Skokovi u vodu - standardno lose

Sinhronizovano plivanje- makar imamo takmicare redovnije nego prije

Atletika - lose,vrlo. Ne samo plasmani vec rezultati. Imamo stare takmicare u bacackim.disciplinama,maratonci i uopste duge pruge su nam veliki problem. Jedino nas vadi Ivana i donekle Mihail. Veliko razocaranje.

Dizanje tegova - fino se radilo. Tamas i dalje napreduje. Nadam se da mu novi sistem kvalifikacija lakse omogucava kvotu.

Kajak - solidno. Problem ce biti 4ci. 2018 se moraju napraviti definitivne posade a onda pakleni rad.

Veslanje - lose. Od selekcije,pravljenja posada,rada sa mladima... 

Konjicki sport - mrtvo more. Kao i petoboj.

Jedrenje - sve smo gori. 2012 realna nada za normu u sada ni izdaleka.

Macevanje - nije lose. Imamo Veljka,bio je sasvim dobar.

Badminton - losa sezona. Talenti u liku Milica i Petrovica stagniraju.

Strelicarstvo - koliko sam ispratio sezona mirna,za zaborav.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ChandlerMne said:

Evo moje analize:

Fudbal- curama nisam zadovoljan ni malo. Seniorkama narocito. A tim se konacno kvalifikovao,i to je dobro. Mladi su za sada sjajni,nadam se plasmanu na EP a onda i na OI. Ali kao po obicaju FSS OI stavlja u zadnji plan. U globalu sam zadovoljan sezonom. I klubovi su bili ok.

Kosarka - dame uzas. Sramota. Pred kraj je stigla lijepa vijest o Marininom povratku pa me to raduje. Momci su bili dobri mada steta za zlato. Svakako da smo sada pravi,kao nekada.

Odbojka- zadovoljan sam. Jedna godina uspjeha,odrzavamo visok nivo kod dama.

Vaterpolo- momci su malo podbacili al je to ocekivano. Bolje sada nego na OI. Djevojke su bile uobicajeno prosjecne. Cekam prikljucak sa najboljim.

Rukomet - lose. Na momente obije selekcije bljesnu al sve to slabo zavrsi. Curama treba dati sansu,ima nade za Tokio ali... Momke cemo da vidimo. Mladje kategorije uzasne...

Hokej na travi - hm... nepostojeci savez. 

Ragbi - nisam pratio ali Tokio je iluzija svakako

Bejzbol i softbol - nisam.pratio

mislim da je hokej na travi ugasen :d

 

u ragbiju nas je malo federacija izigrala, trebali smo biti u prvoj diviziji, ali......sad su slabiji, a zene se nisu takmicile ove godine, mada ni tu nema sta za videti

 

u bejzbolu/softbolu kao ni u prethodna dva tesko da cemo se kvalifikovati ni u narednih 50 godina verovatno :d

 

to se prati eventualno da dostignemo nekaaaaad najvisi nivo EP-a :d

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

Odbojka na pijesku - dobra sezona. Muskarci su bili ok,par puta imali dobre rezultate. Matic i Milosevic takodje ok.

Tekvodno- nije lose mada je Tijana bas podbacila. Dolaze novi,Milica se vratila. Momci losi.

Rvanje- dobri smo bili. Mladje kategorije i ne toliko ali Nemes je svs izvukao.

Dzudo - bas ova poslednja 2 dana smo imali lose nastupe ali je sezona bila jako dobra. Majdov,Kukolj,Milica. Juniorke su bile lose,nadam se samo privremeno.

Boks - lose. Nisam puno ni pratio.

Karate - bilo je ok. Prekovic pogotovo.

Tratlon - za zaborav.

Biciklizam - Eric i Rajovic su bili dobri. Konacno par dobrih rezultata. U MB vrlo lose.

Gimnastuka - tu i tamo. Nisam.impresioniran.

Tenis - lose. Mada ih imamo par u top 100 al je ukupni utisak los. Zene su tek posebna prica.

Stoni tenis - sivilo. Makar kod seniora.

Streljastvo- prosjek. Ni lose ni dobro. Juniori losi u pistolju. Novih imena ipak ima. 

To je to cega se mogu sjetiti. Nisam bas sve mogao pratiti ali ovako na prvu loptu nije lose. Godina konsolidacije u svim sportovima.

2018 ce biti zanimljiva za pracenje jer nam.stizu prve kvalifikacije. Jedva cekam.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DaniSRB said:

mislim da je hokej na travi ugasen :d

 

u ragbiju nas je malo federacija izigrala, trebali smo biti u prvoj diviziji, ali......sad su slabiji, a zene se nisu takmicile ove godine, mada ni tu nema sta za videti

 

u bejzbolu/softbolu kao ni u prethodna dva tesko da cemo se kvalifikovati ni u narednih 50 godina verovatno :d

 

to se prati eventualno da dostignemo nekaaaaad najvisi nivo EP-a :d

Stvarno se ugasili? :)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ChandlerMne said:

Odbojka na pijesku - dobra sezona. Muskarci su bili ok,par puta imali dobre rezultate. Matic i Milosevic takodje ok.

Tekvodno- nije lose mada je Tijana bas podbacila. Dolaze novi,Milica se vratila. Momci losi.

Rvanje- dobri smo bili. Mladje kategorije i ne toliko ali Nemes je svs izvukao.

Dzudo - bas ova poslednja 2 dana smo imali lose nastupe ali je sezona bila jako dobra. Majdov,Kukolj,Milica. Juniorke su bile lose,nadam se samo privremeno.

Boks - lose. Nisam puno ni pratio.

Karate - bilo je ok. Prekovic pogotovo.

Tratlon - za zaborav.

Biciklizam - Eric i Rajovic su bili dobri. Konacno par dobrih rezultata. U MB vrlo lose.

Gimnastuka - tu i tamo. Nisam.impresioniran.

Tenis - lose. Mada ih imamo par u top 100 al je ukupni utisak los. Zene su tek posebna prica.

Stoni tenis - sivilo. Makar kod seniora.

Streljastvo- prosjek. Ni lose ni dobro. Juniori losi u pistolju. Novih imena ipak ima. 

To je to cega se mogu sjetiti. Nisam bas sve mogao pratiti ali ovako na prvu loptu nije lose. Godina konsolidacije u svim sportovima.

2018 ce biti zanimljiva za pracenje jer nam.stizu prve kvalifikacije. Jedva cekam.

sportsko penjanje i basket :d

Edited by DaniSRB
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...