website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, dareza said:

Upravo razmisljam o Pedji i o tome da je on prakticno u Grckoj poceo profesionalnu karijeru. Jeste da je bio u Zvezdi,ali je imao tad 16 god. Vec sa 17 je bio u PAOKu.

 

Pedja je verovatno najpotcenjeniji igrač srpske reprezentacije ikada među srpskim površnim poznavaocima košarke. Peđa je bio igračina sa velikim I, da ne pričam o tome što je bilo logičnije možda da igra za Grčku nego za Srbiju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DaniSRB said:

 

ali broj kvalitetnih novih igraca nam se suzio po mom misljenju vise nego ranije

 

 

Ima i sad dosta,ne brini :d Pogledaj samo 2014.koliko je medalja bilo. Od svih nih 4-5 da se izdvoje pa sta ces bolje :d A i ove 2016 ce biti mnogo medalja u kosarci (naravno i onu koju cekamo dugo :D) ,mozda cak i vise nego 2014...

Link to comment
Share on other sites

Ja se realno za odbojku mnogo vise plasim nego za kosarku, Em je liga slaba,em su nam generacije sve slabije i slabije. Mislim na musku odbojku,sa zenskom je potpuno druacije. Liga je mislim cak i jaca,bar zabeleze neku pobedu u LS.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, nenad said:

 

Pedja je verovatno najpotcenjeniji igrač srpske reprezentacije ikada među srpskim površnim poznavaocima košarke. Peđa je bio igračina sa velikim I, da ne pričam o tome što je bilo logičnije možda da igra za Grčku nego za Srbiju.

Jel on u Grckoj zivi?

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DaniSRB said:

 

ali broj kvalitetnih novih igraca nam se suzio po mom misljenju vise nego ranije

 

 

 

Mislim da nisi u pravu. Neke države za narednih 10 godina neće izbaciti igrača kao što je Jokić. Mislim da ljudi nisu svesni koliko su dobre njegove brojke i generalno kad se pogleda utakmica kako igra. Zamisli da u fudbalu imaš igrača koji igra u jednom od 30 najboljih svetskih timova i tamo da je standardno jedan od 3,4 nosioca igre u prvom timu a da po godinama može da igra za u21 reprezentaciju.

Link to comment
Share on other sites

SK u Riju

 

Seniorke pištolj: Jasna Šekarić, Zorana Arunović (obe Crvena zvezda) i Bobana Veličković (Bor 030).
Seniori pištolj: Damir Mikec (Policajac) i Dimitrije Grgić (Akademac).
Seniorke puška: Andrea Arsović (Partizan) i Ivana Anđušić Maksimović (Akademija Maksimović).
Seniori puška: Milutin Stefanović („Čika Mata“), Milenko Sebić (Crvena zvezda) i Stevan Pletikosić („Čika Mata“).

 

Mislim da je od ovih 10,jedan ispada. Za sada je Jasna najbliza po rezultatima. Ali i muskarciu disciplini puska nisu u bas nekoj izvanrednoj formi.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...