website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

43 minutes ago, DaniSRB said:

Da zabelezim ovde da je Sabo jutros u kvalifikacijama na 100m delfin plivao brze od A norme za Rio

 

Bio je jako blizu polufinalu, ali je konkurencija paklena

 

 

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Майкл said:

Rukometašice U18 pukle od Španije 16 razlike :sick: 

 

Zorana po starom... Izgleda nikada neće razbiti granicu između šampionke i osvajačice SK. Tužno, imala je potencijal da bude jedna od najboljih svih vremena.

 

Ako nista bar se vratila. Dve godine nije mogla da se sastavi za ovu disciplinu.

 

Pogledaj Ivanu. Ona ne zna sta radi :d Haos. Babic vrlo lako moze da joj preotme mesto za Tokijo, u obe discipline.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

Ako nista bar se vratila. Dve godine nije mogla da se sastavi za ovu disciplinu.

 

Pogledaj Ivanu. Ona ne zna sta radi :d Haos. Babic vrlo lako moze da joj preotme mesto za Tokijo, u obe discipline.

Ivana ne moze da se sastavi ali opet nije bas ni kao Andea na OI haha, ja mislim da njih 2 trebaju da brinu za svoje mesto u timu!!

Zorana neka ulazi bar u finala za pocetak valjda ce se sastaviti do SP gde se uzima kvota!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Ivana ne moze da se sastavi ali opet nije bas ni kao Andea na OI haha, ja mislim da njih 2 trebaju da brinu za svoje mesto u timu!!

Zorana neka ulazi bar u finala za pocetak valjda ce se sastaviti do SP gde se uzima kvota!!

 

Tacno. A i ovo: Arunovićeva je vrlo dobro krenula „ubivši“ četiri centra u prvoj seriji. Ipak, teško je zadržati takav ritam, pa je srpska reprezentativka ispala posle sedme serije, kao petoplasirana, čime je postigla najveći uspeh u karijeri na Prvenstvima Evrope malokalibarskim oružjem.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, dareza said:

 

Ako nista bar se vratila. Dve godine nije mogla da se sastavi za ovu disciplinu.

 

Pogledaj Ivanu. Ona ne zna sta radi :d Haos. Babic vrlo lako moze da joj preotme mesto za Tokijo, u obe discipline.

 

Babić stagnira zbog Saveza, ona odavno nije za juniorska takmičenja. Goran neće još dugo moći da štiti Ivanu :d 

 

Todorović je pobedila na Kupu, Babić stalno napreduje.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Jesse_Pinkman) said:

Ivana ne moze da se sastavi ali opet nije bas ni kao Andea na OI haha, ja mislim da njih 2 trebaju da brinu za svoje mesto u timu!!

Zorana neka ulazi bar u finala za pocetak valjda ce se sastaviti do SP gde se uzima kvota!!

 

To da, nije još ona matora, ali mora krenuti. Od 2010. nema veliki rezultat.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Майкл said:

 

To da, nije još ona matora, ali mora krenuti. Od 2010. nema veliki rezultat.

I ja bih voleo da krenu rezultati kod nje!!! Imamo dobar tim ali kada je potrebno oni podbace!!

Ivana mora nesto da promeni, imamo dobre juniore i juniorke tako da po meni niko od ovih nije siguran za Tokijo!!

Za pistolj je drugacije, Zorana, Bobana, Mikec i Grgic nemaju neku konkurenciju medju juniorima!!

Ne znam koliko je dobar Borko Vasiljevic za trap, imao je jedan dobar rezultat ove godine ali ga nema nigde posle toga!!

Link to comment
Share on other sites

Samo judo medalje na ejofu. 5 komada :lol: Haos totalni. Odbojkasice opet 4. Posle EP pre dva meseca kada su isto bile 4. Ostale sporotve ne zelim da komentarisem zato su bili ocaj :d

 

Inace rezultati na sp u kajaku za mlade i nisu nesto dobri. Dostanic bez finala na 200, a Relic bez finala na 500.

 

 

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Samo judo medalje na ejofu. 5 komada :lol: Haos totalni. Odbojkasice opet 4. Posle EP pre dva meseca kada su isto bile 4. Ostale sporotve ne zelim da komentarisem zato su bili ocaj :d

 

Inace rezultati na sp u kajaku za mlade i nisu nesto dobri. Dostanic bez finala na 200, a Relic bez finala na 500.


Mislim da ne treba ozbiljno shvatati rezultati u post-olimpijskoj godini :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...