website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Pa kako se onda to zove kada ne ostvaris normu a odes na OI:p:lol:

ja sam skontao to ovako: da nece prihvatati nikakve B norme i poziv tipa ako npr na kraju svih kvalifikacija za biciklizam lupam,neka zemlja odboje kvotu,tad sigurno neve prihvatiti. Kao sto smo za kajak zenski k2 500 prihvatili za London.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

Za atletiku sem maratona nece biti nista sigurno u aprilu. Tek u maju verovatno. A za plivanje svake nedelje postoje takmicenja gde mogu da se uzmu norme. Koliko ja znam Velja i Lendjer idu uskoro u Holandiju,verovatno i Caba sa njima.

A Katarina Simonovic i Andrej?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

A Katarina Simonovic i Andrej?

Katarina studira u USA i ona dolazi u Evropu tek za EP. A Andrej ne verujem da ce ici tamo. Za Velja znam sigurno da ide,posto on tamo odlazi svake godine,a Caba je tamo ispunio A normu,tako da ce i on sigurno ici.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dareza said:

Za atletiku sem maratona nece biti nista sigurno u aprilu. Tek u maju verovatno. A za plivanje svake nedelje postoje takmicenja gde mogu da se uzmu norme. Koliko ja znam Velja i Lendjer idu uskoro u Holandiju,verovatno i Caba sa njima.

 

Da, ići će sigurno u Holandiju. Velja i dalje inače ima najbolje vreme ove godine na 200. Jeste u maju atletika uglavnom. Osim možda ovih što su u Americi.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

ja sam skontao to ovako: da nece prihvatati nikakve B norme i poziv tipa ako npr na kraju svih kvalifikacija za biciklizam lupam,neka zemlja odboje kvotu,tad sigurno neve prihvatiti. Kao sto smo za kajak zenski k2 500 prihvatili za London.

Izgleda da ni oni ne znaju sta su rekli:lol: Ja se nadam samo ako Andrej bude uspeo nekako da bude bolji od Borisa na 50m da ce prihvatiti B normu, naravno ako je dobije

Link to comment
Share on other sites

Just now, nenad said:

 

Da, ići će sigurno u Holandiju. Velja i dalje inače ima najbolje vreme ove godine na 200. Jeste u maju atletika uglavnom. Osim možda ovih što su u Americi.

Jeste,i dalje je najbrzi. To ce morati na OI da ide ispod 1:45 za medalju. Ja kazem u plivanju i u atletici se najteze osvajaju medalje na OI. Tamo se retko kad desi da najbolji imaju los rezultat.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dareza said:

Jeste,i dalje je najbrzi. To ce morati na OI da ide ispod 1:45 za medalju. Ja kazem u plivanju i u atletici se najteze osvajaju medalje na OI. Tamo se retko kad desi da najbolji imaju los rezultat.

 

Jasno. Preteška je konkurencija. Pogotovo u plivanju, svake godine iskoči neki novi klinac koji odjednom pliva nenormalno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...