website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Dve lepe vesti danas, Jasna ne ide u Rio i Anja pokazala kakva ce zver biti u buducnosti:bowdown::clap: 

Kad vidim ovog Stimca na terenu kenja mi se a i ova publika u ARENI:wall: Nadam se da ce sa cesima i ja se nadam kasnije sa letoncima shvatiti kako se navija

meni oni ocajno igraju.....bez ideje...kad ne znaju sta ce...aj sutiramo za 3......a to ne moze tako uvek

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

meni oni ocajno igraju.....bez ideje...kad ne znaju sta ce...aj sutiramo za 3......a to ne moze tako uvek

Igraju sa Angolom pa mogu ovako da se opuste ali kada budu igrali sa Cesima a posebno sa Letonijom ne smeju ovo da dozvole, hahhah mene trenutno najvise plase Letonci i nadam se da ce Portoriko da ih namuci u PF:d

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Igraju sa Angolom pa mogu ovako da se opuste ali kada budu igrali sa Cesima a posebno sa Letonijom ne smeju ovo da dozvole, hahhah mene trenutno najvise plase Letonci i nadam se da ce Portoriko da ih namuci u PF:d

ne verujem ja da je protiv Angole ovo slucajno uopste

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DaniSRB said:

ne verujem ja da je protiv Angole ovo slucajno uopste

Kako su se Francuzi mucili protiv Filipinaca ovo je i super:yes Po meni je ovo nebitna utakmica, pa sada neka se ispucaju koliko god hoce ali pamet u glavu za PF i finale ako zele u Rio

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jesse_Pinkman) said:

Kako su se Francuzi mucili protiv Filipinaca ovo je i super:yes Po meni je ovo nebitna utakmica, pa sada neka se ispucaju koliko god hoce ali pamet u glavu za PF i finale ako zele u Rio

filipinci igraju kod kuce moraju 250% od sebe da daju :d

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...