website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

Ali ja svakako mislim da je Spanija favorit i bez Albe Torens su odlicne + mi nikada njih nismo dobili, cak ni u prijateljskom mecu. Svakako ja bih i bronzom bio prezadovoljan, bitno je da smo se mi vratili tamo gde nam je i mesto i to sada kada je bilo najbitnije. Svakako medalju bi morali da osvojimo.

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, dareza said:

 

pa ne mora da znaci da nece, jer verovao i ne moze se igrati i sa tim sa dobrom bandazom.

Posto mi je to struka vjerujem mada rijetko ko odlucuje da igra sa tom povredom osim na licni rizik. :)

Edited by ChandlerMne
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, ChandlerMne said:

Posto mi je to struka vjerujem mada rijetko ko odlucuje da igra sa tom povredom osim na licni rizik. :)

 

Pa evo Marina je upravo rekla poznajuci nju male su sanse da ne zaigra. 

Link to comment
Share on other sites

Seke uopste nije naprdovala u Madjarskoj. Ja licno mislim da je napravila los potez, tamo je konkurencija paklena.

 

A ni za Saba nisam siguran da ce uci u tim za Tokio, jedino u stafeti 4x100. Mislim da ce Milak i Ceh da mu preotmu mesto za 100 delfin. Videcemo.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

Da. 50 slobodno je u pitanju.

d.png

 

 

Inace danas tri polufinala. Petkovic na 50 ledjno i Djokovic na 200 slobodno. Djokovic konacno pokazao nesto. Imali smo i sf od Nine na 50 prsno i Urbaneka na 200 delfin. Nije to lose, u svim stilovima po sf :d

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dareza said:

 

 

Inace danas tri polufinala. Petkovic na 50 ledjno i Djokovic na 200 slobodno. Djokovic konacno pokazao nesto. Imali smo i sf od Nine na 50 prsno i Urbaneka na 200 delfin. Nije to lose, u svim stilovima po sf :d

Svaka cast, pratio sam prva 2 dana. Dobro je da se radi na ledjnom stilu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...