website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

33 minutes ago, Tyronn Lue said:

Tesko ce Tipsi u Rio i da ga pozovu, jer mogu maksimalno cetvorica po polu. Jedino da Zimonjic izvisi. Objektivno, Ziki je beskoristan. Vlasnik norme je NOK tako da bi mogli ladno da odjebu Nenada, ali verovatno nece. Ipak je to ista ekipa i postoji neka hijerarhija.

 

Ja da se pitam, otkacio bih ili Anu ili Jelenu, a njihovu normu bih dao Jorovicki, da je uparimo sa Alex. U singlu smo ionako bez sansi.

 

Novaka van singla, jedino bih sa Krunickom upario. Ostalo je samo gubljenje energije.

 

O čemu ti pričaš čoveče?! Stvari tako uopšte ne funkcionišu u tenisu hahahaha

Edited by Майкл
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Tyronn Lue said:

Tesko ce Tipsi u Rio i da ga pozovu, jer mogu maksimalno cetvorica po polu. Jedino da Zimonjic izvisi. Objektivno, Ziki je beskoristan. Vlasnik norme je NOK tako da bi mogli ladno da odjebu Nenada, ali verovatno nece. Ipak je to ista ekipa i postoji neka hijerarhija.

 

Ja da se pitam, otkacio bih ili Anu ili Jelenu, a njihovu normu bih dao Jorovicki, da je uparimo sa Alex. U singlu smo ionako bez sansi.

 

Novaka van singla, jedino bih sa Krunickom upario. Ostalo je samo gubljenje energije.

 

Znaci, Rodic je taj o cijoj se sujeti pisalo. Nema potrebe da 4sed ne ucestvuje, kad imaju normu. Koji li su mu ti privatni razlozi, sujeta ili nesto drugo? :mumble:

Teniseri osvajaju kvote za sebe a ne za savez a Zimonjic ti nema nikakve veze sa singlom, 4 kvote mogu za singl:lol:

BSS se ne oglasava koga ce da salju a nemoj da se nadas previse i da moze neko da se kval.:d 

Kval za strelicarstvo ja mislim da krecu 12., ja se nadam da Luka moze da se kval:fingers::pope:

Link to comment
Share on other sites

ama kako u tenisu kvote mogu da odu za NOC kad nije bilo kvalifikacionog turnira? :d  Bas bi bila fora da se Ana i Jelena takmice i onda im Aleks i Ivana uzmu normu :lol:

 

 

Rodic kakav god da je i zbog cega god da je otisao, njemu samo kapa dole za ovakvu reprezentaciju. Ne bi dodao ni slovo vise.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dareza said:

ama kako u tenisu kvote mogu da odu za NOC kad nije bilo kvalifikacionog turnira? :d  Bas bi bila fora da se Ana i Jelena takmice i onda im Aleks i Ivana uzmu normu :lol:

 

 

Rodic kakav god da je i zbog cega god da je otisao, njemu samo kapa dole za ovakvu reprezentaciju. Ne bi dodao ni slovo vise.

ja mislim da je otisao jer se nije slagao sa necim u savezu

Link to comment
Share on other sites

Stvarno smo jadni što se rukometa tiče. Da se Mađari nisu utripovali prerano da će bez problema da reše sve u svoju korist, koliko večeras je moglo biti desetak golova minusa na našem kontu. U Mađarskoj očekujem debakl svemirskih razmera

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...