website statistics
Jump to content

Serbia National Thread


DaniSRB
 Share

Recommended Posts

3 minutes ago, ChandlerMne said:

Bravo. :wacko:

 

Pakao haha mada ja sam vise srecan zbog ovog rezultata cetverca. Oni su tek prosle nedelje prvu put seli u camac :yikes: + braca Bedjik su imali ne bas naivne povrede. Generalno te dve postave cemo ja msm imati na OI i eventualno jos jedna i to je to.

 

A za evopske igre kvalifikacije msm da su za strelicarstvo tu nemamo sansu posto ide neki bzv lik, valjda za karate (ali to nista ne kapiram), stoni tenis (mislim samo po jedna kvota), judo naravno zato sto je ovo evropsko i racuna se za renking i msm da je to to

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Judo zbog bodova, Jovani Prekovic takodje zbog bodova i generalno nista vise!! 

 

Pa ne racuna se ovo za karate za renking nazalost, za renking se racunalo ono evopsko koje je zavrseno i mislim da Jovana i nema vise sanse da bude u top 4. Ona ne moze da se sastavi a nema jos mnogo turnira do kraja.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, dareza said:

 

Pa ne racuna se ovo za karate za renking nazalost, za renking se racunalo ono evopsko koje je zavrseno i mislim da Jovana i nema vise sanse da bude u top 4. Ona ne moze da se sastavi a nema jos mnogo turnira do kraja.

A jel se za judo sad racuna 100 posto bodovi ili i dalje je po pola?

Sad sam gledao rang listu, generalno Marica, Dosen i Culum imaju dobru sansu da se kval., narocito Marica ako uzme medalju na juniorskom SP!

Inace vratila se Nadezda konacno i osvojila je bronzu na juniorskom judo kupu

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

A jel se za judo sad racuna 100 posto bodovi ili i dalje je po pola?

Sad sam gledao rang listu, generalno Marica, Dosen i Culum imaju dobru sansu da se kval., narocito Marica ako uzme medalju na juniorskom SP!

Inace vratila se Nadezda konacno i osvojila je bronzu na juniorskom judo kupu

 

Za judo 100% ja bar mislim.

 

A za kvote. Sigurno dve + jedna kontinentalna. Ali imamo sansu za jos +2.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, dareza said:

 

Za judo 100% ja bar mislim.

 

A za kvote. Sigurno dve + jedna kontinentalna. Ali imamo sansu za jos +2.

Videcemo, nista ne pricam unapred, za Jovanu sam rekao da je sigurna a ona je sada van kvote:d

Inace za kajak mi se ovo nista ne svidja, pre bih voleo da imamo samo muski k2 1000 a da je dobar nego ovo!! Videcemo na SP ali za sada ovo je smesno, nema ni Bojana Zdelara ni Nikoline Mijuskovic

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Jesse_Pinkman) said:

Videcemo, nista ne pricam unapred, za Jovanu sam rekao da je sigurna a ona je sada van kvote:d

Inace za kajak mi se ovo nista ne svidja, pre bih voleo da imamo samo muski k2 1000 a da je dobar nego ovo!! Videcemo na SP ali za sada ovo je smesno, nema ni Bojana Zdelara ni Nikoline Mijuskovic

 

Pa i imacemo mi k2 1000. Zdelar je imao maturu, a verovatno je to razlog zasto i Mijuskovic nije nastupala i kapiram da imaju prijemni za faks pa nece na evropske igre.

Edited by dareza
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dareza said:

 

Pa i imacemo mi k2 1000. Zdelar je imao maturu, a verovatno je to razlog zasto i Mijuskovic nije nastupala i kapiram da imaju prijemni za faks pa nece na evropske igre.

Pa imacemo ali ovo nije za medalju:d Nekako od njih ocekujem medalju na OI a ovo sada ne deluje ni da su blizu finala

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Jesse_Pinkman) said:

Pa imacemo ali ovo nije za medalju:d Nekako od njih ocekujem medalju na OI a ovo sada ne deluje ni da su blizu finala

 

 

Pa malo ti zuris sa tim prognozama. OI su daleko, ali bas daleko.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dareza said:

 

Pa malo ti zuris sa tim prognozama. OI su daleko, ali bas daleko.

Pa znam:d 

Inace  Basketasi Novog Sada su danas osvojili Master, Liman je bio treci, tako da ako za nekoga mozemo da kazemo da se sigurno kval to su oni!!

Samo jos da se napravi dobra ekipa od Limana i Novog Sada!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...