website statistics
Jump to content

Varljivo leto 2023. Road to Paris 2024


 Share

Recommended Posts

Katastrofalan pocetak u borbi za kvote.

Jovana je nazalost potpuno podbacila. Ocekivao sam da relaksirano puca ali je uradila sve suprotno. 89 na ovom nivou... Nemam rijeci. 

Petrov i Grgic po obicaju katastrofa, ni blizu top 40...

Pistolj nam je godinama bio problem, slabo se radilo i ovo su rezultati.

Zorana dosta slabija nego inace ali ipak solidno. 

Damir je nesto posebno. :thumbup:

Da vidimo sad pusku. :pope::fingers:

Link to comment
Share on other sites

За сада одличан први дан у Загребу. Милица и Марица ће се борити за злато, а Андреа за бронзу. Чак је и Николина Нишавић победила један меч. Само је Бунчић испао рано. Помало је безвезе изгубио, има вазари предности, али како је борба одмицала видело се да пада. Штета, имао је добар жреб.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pedja789 said:

За сада одличан први дан у Загребу. Милица и Марица ће се борити за злато, а Андреа за бронзу. Чак је и Николина Нишавић победила један меч. Само је Бунчић испао рано. Помало је безвезе изгубио, има вазари предности, али како је борба одмицала видело се да пада. Штета, имао је добар жреб.

Milica srebro, Marica zlato:yes Andrea bez medalje:( Milica lagano skuplja dobre bodove tako da su sanse Andrea za OI opet male:( 

Inace kako se dobija organizacija Grand Prix i Grand Slam turnira, steta sto mi nemamo neki turnir sem onog Opena koji je najnizi u rangu bodova?

Link to comment
Share on other sites

Милица у 13 сениорских финала на међународном нивоу има 3 победе и 10 пораза, док у борбама за бронзу има сасвим пристојан скор. Марица данас доминантна, само јој је Немица у полуфиналу правила проблем.

1 hour ago, Jesse_Pinkman) said:

Inace kako se dobija organizacija Grand Prix i Grand Slam turnira, steta sto mi nemamo neki turnir sem onog Opena koji je najnizi u rangu bodova?

Нема више Србија Опена, барем нема сениорског. Укинут је мислим 2018. или '19. Само једном је имао ранг "Континентални Опен", углавном је био "Европски куп". Тако да углавном није ни бодован за листу, јер се Опени бодују, а Купови не.

Немам појма како се добија организација, али ваљало би да имамо турнир, па макар био и ЕК. Гледам земље у окружењу, Хрватска има Гран при, ЕК и кадетски ЕК; БиХ има Опен, ЕК, јуниорски ЕК; Словенија има сениорски, јуниорски и кадетски ЕК; Македонија има јуниорски ЕК; Бугарска има Опен; Мађарска организује шта и кад пожели, јер тако су у могућности.

Код нас ће ове године бити клупска такмичења у децембру, Лига шампиона и Лига Европе.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pedja789 said:

Милица у 13 сениорских финала на међународном нивоу има 3 победе и 10 пораза, док у борбама за бронзу има сасвим пристојан скор. Марица данас доминантна, само јој је Немица у полуфиналу правила проблем.

Нема више Србија Опена, барем нема сениорског. Укинут је мислим 2018. или '19. Само једном је имао ранг "Континентални Опен", углавном је био "Европски куп". Тако да углавном није ни бодован за листу, јер се Опени бодују, а Купови не.

Немам појма како се добија организација, али ваљало би да имамо турнир, па макар био и ЕК. Гледам земље у окружењу, Хрватска има Гран при, ЕК и кадетски ЕК; БиХ има Опен, ЕК, јуниорски ЕК; Словенија има сениорски, јуниорски и кадетски ЕК; Македонија има јуниорски ЕК; Бугарска има Опен; Мађарска организује шта и кад пожели, јер тако су у могућности.

Код нас ће ове године бити клупска такмичења у децембру, Лига шампиона и Лига Европе.

Pa bas to, da li je to do naseg saveza ili cega vec ali mislim da je steta sto nemamo pa cak ni kadetski ni juniorski turnir!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Nastavlja se sramota strijelaca. Niko ni u top 60. Lazar u poslednje 3 serije ispod 104 po seriji. Nije vise ovo pitanje hocemo li stici do kvota (jer necemo) vec je pitanje - na cemu Markovic temelji optimizam kada strijelci ne mogu ni u top 50 da udju. 

Rado cu procitati njegove izjave nakon SP, ciljam da ce goviriti kako je ovo najjace prvenstvo ikada i kako puno vrhunskih strijelaca nije stiglo do kvota.

Debakl za sada.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...